• wtorek, 28 czerwca 2022
  • Eindhoven
 

Listwa świetlna DAF: idealnie dopasowana do nowej gamy pojazdów DAF

Wytrzymały wspornik świateł jest teraz dostępny w wersji chromowanej lub kolorze czarnym

Listwa świetlna DAF to wytrzymały wspornik świateł, zaprojektowany specjalnie do pojazdów ciężarowych DAF nowej generacji. Ten przyciągający uwagę element umożliwia elastyczną konfigurację świateł, reflektorów punktowych i świateł ostrzegawczych różnych marek. To element wyposażenia DAF, który musisz zobaczyć!

 
DAF-Light-Bar-Accessories-New-Generation-PACCAR-parts
 

Niezawodne mocowanie

Kabiny modeli DAF XD, XF, XG i XG+ można wyposażyć w różne wersje nowej listwy świetlnej DAF. Ten wspornik świateł zaprojektowała firma DAF specjalnie z myślą o pojazdach marki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że element będzie idealnie dopasowany do Twojego pojazdu. Listwa świetlna DAF jest wstępnie okablowana i wyposażona w szynę montażową, co ułatwia zamocowanie świateł i reflektorów punktowych.  

 

Atrakcyjny wygląd i funkcjonalność 

Listwa świetlna DAF umożliwia umieszczenie dodatkowych źródeł światła na kabinie. Jest to szczególnie korzystne w przypadku zastosowań wymagających jazdy po słabo oświetlonych drogach lub np. po terenach przemysłowych czy placach budowy. Ponadto element ten nadaje pojazdowi osobisty charakter, dzięki czemu możesz stworzyć swojego nowego DAF-a. 

Listwa świetlna DAF jest dostępna już teraz.