Download
  • wtorek, 5 marca 2019
  • Eindhoven
 

Muzyka dla Twoich uszu

Zaprojektowany z myślą o kabinie pojazdów ciężarowych DAF, wbudowany w niewidoczny sposób, zapewniający wyjątkową jakość dźwięku — taki właśnie jest system audio marki Pioneer. Wszystkie jego cechy są na najwyższym poziomie. Przyjemnego słuchania!

 
Pioneer Audioset
 

Ciche i komfortowe wnętrze twojego pojazdu ciężarowego zasługuje na najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany system audio. Właśnie dlatego podjęliśmy współpracę z gronem czołowych ekspertów firmy Pioneer. 

Ten system audio stworzony przez firmę Pioneer to pierwszy pełny zestaw zaprojektowany specjalnie dla firmy DAF. Zawiera cztery głośniki, wzmacniacz, subwoofer i całe niezbędne okablowanie. Elementy systemu są wbudowane w pojazd w niewidoczny sposób. Przednie głośniki zamontowano w drzwiach, tylne za fotelami, a wzmacniacze i subwoofer pod fotelem kierowcy. 

Wszystkie elementy zestawu są dostrojone do siebie tak, aby się wzajemnie uzupełniały, dzięki czemu udało się osiągnąć szczególnie wysoką jakość dźwięku. Ten harmonijny układ dokładnie odzwierciedla współpracę między firmą Pioneer i DAF. Ponieważ obecna generacja pojazdów ciężarowych DAF jest tak cicha, jakość dźwięku musi być odpowiednio wysoka. Ten zestaw audio naprawdę dostarcza wielowymiarowych wrażeń.

Rob Smits z floty demonstracyjnej DAF nie ukrywa entuzjazmu: „Nawet przy cichym słuchaniu muzyka nie traci ona szczegółowości. Nadal doskonale słyszalne są basy. Tym, którzy wolą mocniejsze brzmienia, zestaw zapewnia czysty, głęboki i mocny dźwięk bez zakłóceń”.” 

Twój pojazd ciężarowy DAF zasługuje na najlepsze wyposażenie, dlatego zapoznaj się z ofertą systemu audio w eKatalogu TRP