Download
  • środa, 12 grudnia 2018
  • Eindhoven
 

Części regenerowane — postaw na mądry wybór

Najlepsza alternatywa dla nowych części: niezawodne części regenerowane objęte taką samą gwarancją jak nowe części. Odpowiedzialne, inteligentne i opłacalne rozwiązanie!

 

 
DAF-parts-Webshop-header
 

Regeneracja — odpowiedzialna alternatywa

Nawet najwyższej jakości części nie mają nieograniczonej żywotności. Po osiągnięciu przez produkt końca cyklu życia nadchodzi czas, by wymienić go na porównywalny element — nie zawsze jednak musi to być nowa część. Zregenerowane części DAF zapewniają dokładnie taki sam poziom niezawodności działania i identyczny okres gwarancji. Części te są również objęte usługą DAF ITS. Z kolei ich cena jest znacznie niższa, co pomaga utrzymać całkowity koszt użytkowania na niskim poziomie. Inżynierowie DAF wykonują niezbędne czynności przy demontażu, upewniają się, że wszystko jest dokładnie oczyszczone, i poszukują nawet najdrobniejszych pęknięć. Części są regenerowane według najwyższych standardów jakości. Można nawet zmniejszyć wykorzystanie surowców — wszelkie materiały, których nie używa się ponownie, są starannie zabezpieczane i poddawane recyklingowi.

Dealer DAF dysponuje szeroką gamą części — od regulatorów luzu, alternatorów i wtryskiwaczy po filtry cząstek stałych, sprężarki powietrza, krótkie i długie bloki, a nawet kompletne silniki i skrzynie biegów. Użycie regenerowanych części jest ekonomiczne, ale zapewnia też oczekiwaną jakość, ponieważ mają one gwarancję DAF. Firma obsługuje system depozytowy, w ramach którego uszkodzone części są wysyłane do DAF-a za pośrednictwem dealera DAF. Poza korzyściami związanymi z kosztami i aspektem dbania o środowisko kolejną zaletą jest to, że nie trzeba czekać na naprawę części, ponieważ zazwyczaj są one dostępne w magazynie firmy lub dealera DAF. System obejmuje nawet części do skrzyni biegów i silnika. Przestoje trwają niezwykle krótko, a po wyjeździe na drogę pojazdy są bezpieczne, ponieważ części zamienne są równie niezawodne jak oryginalne części DAF. Te dwie korzyści mają wielkie znaczenie, ponieważ nawet w rozwijającej się gospodarce branża transportowa musi radzić sobie z niewielkimi marżami.