Download
  • sobota, 27 marca 2021
  • Eindhoven
 

Pełna oferta, w tym oryginalne części SAF

DAF Webshop to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie części. Oprócz oryginalnych części DAF mamy ponad 80 000 części TRP do wszystkich marek pojazdów ciężarowych, przyczep/naczep, platform załadowczych i zabudów. DAF Webshop zawiera również kompleksowy katalog oryginalnych części SAF.

 
The-full-range-including-genuine-SAF-parts
 

Firma SAF od wielu lat cieszy się pozycją lidera w produkcji wysokiej jakości osi, układów zawieszenia, nóg podporowych, siodeł i sworzni zwrotnicy. Obecnie w sklepie internetowym DAF Webshop dostępna jest pełna oferta SAF, w tym osie kompletne i nieuzbrojone. Łatwa identyfikacja osi i produktów jeszcze bardziej uprościła proces zamawiania. Numery identyfikacyjne produktu dają pewność, że klient otrzyma właściwe części.

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu — części do wszystkich przyczep/naczep
• Pełna gama części SAF w sklepie internetowym DAF Webshop
• Łatwa identyfikacja osi i innych produktów
• Części zamienne TRP do pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep wszystkich marek w konkurencyjnych cenach, w tym podzespoły układów hamulcowych, zderzaki, oświetlenie, pasy i przewody powietrza.

Kompletne rozwiązania serwisowe od dealera DAF
Jako dealer DAF jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie obsługi serwisowej i regeneracji przyczep/naczep oraz wymiany zamontowanych w nich osi. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy warsztatu dysponują fachową wiedzą, która zapewnia optymalny czas pracy bez przestojów i dostępność floty. Zapoznaj się z pełną ofertą w naszym katalogu TRP lub skontaktuj się ze swoim dealerem. 


Zapoznaj się z pełną ofertą w naszym katalogu TRP lub skontaktuj się ze swoim dealerem.