Ferro-Sped-2000-Kft-image
Averty-artikel-2

Troska o zadowolenie kierowców to klucz do sukcesu

AVERTY Transport - Charles Dehergne

 

Według Charlesa Dehergne, dyrektora TCDA, AVERTY Transports oraz DUTAY Transports, kluczem do sukcesu jego grupy biznesowej jest zapewnienie kierowcom pojazdów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, ponieważ umacnia to ich zaangażowanie i lojalność.

Grupa TCDA opiera swój rosnący sukces na pojazdach ciężarowych DAF. Charles Dehergne, który w 2011 roku, w momencie założenia grupy, pracował jako spedytor, jest teraz jej dyrektorem. Dzięki przejęciu firm AVERTY Transports oraz DUTAY Transports grupa TCDA umocniła swoją pozycję w branży transportowej. W 2016 roku jej obrót wyniósł 12 mln euro, a sukces firmy można przypisać świadczeniom udzielanym jej pracownikom oraz naciskowi na kwestie socjalne.

Charles Dehergne liczy, że jego pracownikom uda się zwiększyć przyszłoroczny obrót grupy do 20 mln euro w ramach programu 2020 Performance Project. Czerpię energię z satysfakcji moich klientów. Aby osiągnąć sukces, trzeba słuchać swoich pracowników i dbać o ich zadowolenie — mówi. Właśnie w taki sposób można zdobyć ich szacunek i mieć pewność, że czują się oni zaangażowani w istotne dla firmy sprawy. Dehergne troszczy się o swoich kierowców i często zasięga ich rady. Traktuję moich kierowców jak pierwszą linię sprzedawców, dlatego angażuję ich również w kwestie związane z zarządzaniem — zdradza.

 

Troska o zadowolenie kierowców to klucz do sukcesu

Dehergne poprosił kierowców, aby wybrali swój nowy pojazd ciężarowy. Zdecydowali się oni na model XF, więc dyrektor TCDA niezwłocznie skontaktował się z lokalnym dealerem DAF. Automatyczna skrzynia biegów zapewnia DAF XF 510 Euro 6 niezawodne i wydajne działanie, a osłony boczne nie tylko przyczyniają się do obniżenia zużycia paliwa, ale również nadają ciężarówkom świetny wygląd, mówi Charles Dehergne. Kolejną kwestią, za którą cenię firmę DAF, jest jej relacja z klientami. Ponadto firma zapewnia doskonały stosunek ceny do jakości, co ma duże znaczenie dla wymiaru socjalnego, którego utrzymanie jest tak ważne dla naszej grupy biznesowej.W pierwszych miesiącach 2017 roku Charles Dehergne zakupił dziesięć egzemplarzy modelu DAF XF 510 Super Space Cab — każdy z nich wyposażony w lodówkę, materac leżanki, telewizor, układ klimatyzacji postojowej TRP oraz światła dachowe zapewniające optymalną widoczność w nocy. Kierowcy byli zachwyceni. Całe wyposażenie dodatkowe kosztowało mnie od 5 do 6 tys. euro na pojazd, ale dzięki niemu jestem w stanie zatrudnić i zatrzymać w firmie najlepszych kierowców, wyjawia nam Charles Dehergne. To oni są prawdziwą żyłą złota dla mojego przedsiębiorstwa. W roku 2018 AVERTY i DUTAY zakupiły cztery egzemplarze DAF XF 480, a w ich planach na rok 2019 jest nabycie kolejnych pięciu.

Z perspektywy kierowcy

Aurélien Bignon nie zwlekał ani chwili ze zgłoszeniem się po jeden z dziesięciu egzemplarzy DAF XF 510 Super Space Cab zakupionych przez AVERTY Transports w marcu 2017 roku. Jego fascynacja pojazdami tej marki zaczęła się już w dzieciństwie, kiedy ojciec zabierał go na długie wyprawy swoją ciężarówką DAF. Oczywiste jest więc, że był podekscytowany możliwością wypróbowania w pełni wyposażonego pojazdu DAF XF 510 na swoich cotygodniowych trasach, podczas których przewozi świeże i mrożone produkty między zachodniofrancuską miejscowością Aizenay a Paryżem. Ciężarówka DAF jest zawsze bardzo komfortowa, zaczyna z błyskiem w oku. Ma dużą kabinę, wygodny materac leżanki, lodówkę i telewizor... To pojazd doskonały.

 

Averty-artikel-1

Mam więcej energii na spotkania z klientami

Bignon pracuje na nocną zmianę, dlatego światła dachowe bardzo mu się przydają. Jednak jego ulubioną funkcją jest bez wątpienia układ klimatyzacji. Klimatyzacja i klimatyzacja postojowa odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej temperatury w kabinie nawet latem, mówi. Dzięki temu nie jestem tak zmęczony i lepiej się wysypiam, co daje mi więcej energii na spotkania z klientami. To sprawia, że są oni zadowoleni z mojej pracy.