DAF Silent

Ciii... DAF pozwala rozkoszować się ciszą

oferując unikalną serię Silent o niskiej emisji hałasu

 

W ciężarówkach DAF z serii CF i XF Silent wykorzystaliśmy szereg inteligentnych technologii, aby utrzymać hałas na poziomie poniżej 71 dB(A). Oznacza to, że spełniają one surowe normy „QuietTRUCK”, dzięki czemu mogą być stosowane do załadunku i rozładunku w godzinach wieczornych, w nocy lub wcześnie rano w miejscach, w których obowiązuje maksymalny limit poziomu hałasu.

Korzyści 

Modele DAF CF i XF Silent przynoszą firmie mnóstwo korzyści. Pozwalają wykonywać więcej zadań transportowych w środowisku miejskim i zapewniają mieszkańcom niezakłócony, spokojny sen, co przekłada się na większe zadowolenie klientów.

Jak to działa?

To proste: kierowca wciska specjalny przycisk na desce rozdzielczej, aby aktywować „tryb cichy”. Oprogramowanie silnika przełącza się na specjalny program ograniczający moment obrotowy i prędkość obrotową.

Ponadto skrzynia biegów automatycznie załącza wyższy bieg przy niższych prędkościach. Do zmniejszenia hałasu przyczynia się również obudowanie skrzyni biegów. Dzięki temu ciche pojazdy ciężarowe DAF z serii Silent są mile widziane nawet o późnej porze.

Silent mode

Mnóstwo wersji do wyboru

Modele DAF XF i CF w wersji Silent są dostępne jako podwozia pod zabudowę lub ciągniki wyposażone w różnorodne wersje kabin, podwozia o różnej długości i różne konfiguracje osi. W serii CF i XF jest oferowany mocny i ekonomiczny silnik PACCAR MX-11 Euro 6 o pojemności 10,8 l w wariantach o mocy od 220 kW/299 KM do 330 kW/449 KM.

DAF CF silent


Niezrównana efektywność

DAF wie, jak bardzo istotna w branży transportowej jest efektywność. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć zaawansowane rozwiązania transportowe dostosowane do konkretnych zastosowań. Cicha seria Silent: pojazdy ciężarowe DAF zapewniające wiodącą na rynku niezawodność i niskie koszty operacyjne. Z kolei szeroka gama usług serwisowych zapewnia maksymalną dostępność pojazdu. Wszystko to dostępne u Twojego dealera DAF. Nasza filozofia, DAF Transport Efficiency, zakłada zapewnienie klientom maksymalnego zwrotu na kilometr.


 
 

Do pobrania