Poznaj pojazdy ciężarowe DAF

DAF wie, jak bardzo istotna w branży transportowej jest efektywność. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć zaawansowane rozwiązania transportowe dostosowane do konkretnych zastosowań. Z kolei szeroka gama usług serwisowych zapewnia maksymalną dostępność pojazdu. Wszystko to dostępne u Twojego dealera DAF.

New Generation DAF range

DAF XG⁺, XG i XF nowej generacji

Odkryj nowej generacji pojazdy ciężarowe DAF do transportu długodystansowego i ciężkiego.

New-generation-DAF-XD-cab-range

DAF XD nowej generacji

Odkryj nowej generacji pojazdy ciężarowe DAF do transportu dystrybucyjnego i specjalistycznego.

 
New-generation-DAF-construction-range

DAF XDC i XFC nowej generacji

Zaprojektowane specjalnie do zastosowań terenowych i budowlanych.

New Generation DAF XB

DAF XB nowej generacji

Odkryj nową generację pojazdów DAF XB — opracowanych z myślą o warunkach miejskich.

 
 
DAF XB Electric

DAF XB Electric nowej generacji

 Doskonale nadaje się do zrównoważonej, bezemisyjnej dystrybucji miejskiej i regionalnej.

DAF XD Electric

DAF XD Electric nowej generacji

Model DAF XD Electric idealnie nadaje się do dystrybucji regionalnej i miejskiej. Uniwersalne rozwiązanie transportowe o zerowej emisji i zasięgu do 500 km.

DAF XF Electric

DAF XF Electric nowej generacji

Dzięki niezrównanej stylistyce wnętrza i nadwozia model DAF XF Electric jest najlepszym wyborem do transportu regionalnego i krajowego.

 
 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Paliwa alternatywne i układy napędowe

Globalne emisje CO₂ i lokalna jakość powietrza — problemy te wpływają na każdego z nas, również na firmę DAF. Dlatego właśnie rozwijamy i testujemy wiele nowych i istniejących technologii, aby transport drogowy stał się jeszcze bardziej ekologiczny.

Dowiedz się więcej
 

Nasi dealerzy DAF zapewnią pomoc 

Efektywny transport to nie tylko doskonały pojazd ciężarowy. Dealerzy DAF oferują więc kompleksowe rozwiązania transportowe, świadcząc szereg profesjonalnych usług, które umożliwiają wybór właściwego pojazdu, sfinansowanie jego zakupu oraz utrzymanie floty w najlepszym stanie technicznym.

Naprawa i serwis

DAF MultiSupport zapewnia dostęp do zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie naprawy i serwisu, które pozwalają uniknąć niemiłych niespodzianek i kontrolować miesięczne koszty oraz zapewniają całkowity spokój ducha.

Czytaj więcej

PACCAR Connect

PACCAR Connect oferuje otwarte, proste i godne zaufania usługi łączności oparte na danych w czasie rzeczywistym, które usprawnią Twoją działalność. Tym samym PACCAR Connect pozwala ograniczyć przestoje pojazdów, obniżyć koszty eksploatacji i zoptymalizować wydajność logistyczną.

Dowiedz się więcej

Szkolenie kierowców

Szkolenia dla kierowców oferowane przez Akademia kierowców DAF pomagają w osiągnięciu najniższego poziomu zużycia paliwa i poprawy jakości pracy w zakresie bezpieczeństwa i wydajności transportu.

Czytaj więcej

Usługi finansowe

PACCAR Financial to wewnętrzna spółka firmy DAF, która działa wyłącznie w sektorze transportowym i oferuje odpowiednio dostosowane usługi finansowe związane z zakupem nowych i używanych pojazdów ciężarowych oraz przyczep i naczep.

Czytaj więcej

Części i akcesoria

Poza oryginalnymi elementami silników DAF i PACCAR firma PACCAR Parts oferuje ponad 80 000 uniwersalnych części TRP do pojazdów ciężarowych oraz przyczep i naczep wszystkich marek na terenie całej Europy i na świecie.

Czytaj więcej

Usługa pomocy drogowej

Usługa DAF International Truck Service (ITS) firmy DAF zapewnia całodobowo szybką i profesjonalną pomoc na wszystkich drogach Europy. Wystarczy zadzwonić pod numer +31 40 21 43000, aby połączyć się bezpośrednio z operatorem ITS.

Czytaj więcej

Sieć dealerów firmy DAF

Dysponujemy rozbudowaną siecią ponad 1100 punktów sprzedaży i serwisów technicznych. Dzięki temu dealer firmy DAF jest zawsze w pobliżu, gotowy do zapewnienia fachowej porady i profesjonalnych usług przez cały okres eksploatacji pojazdu ciężarowego.

Oprogramowanie DAF Dealer Locator
 
 
BBI Plus news

Informacje firmy DAF dla wytwórców zabudów

Łatwy dostęp do obszernych i aktualnych informacji o pojazdach i wytycznych montażowych dla profesjonalnych wytwórców zabudów i warsztatów.

DAF-components-range-wide-hr-01

DAF Components

Czy jesteś producentem autobusów, autokarów, pojazdów terenowych lub pojazdów specjalnych dla rolnictwa i przemysłu? Firma DAF Components dostarcza takie podzespoły jak silniki, osie i kabiny.