DAF Trucks otwiera nową, własną placówkę dealerską  w Paryżu

DAF Trucks otwiera nową, własną placówkę dealerską w Paryżu

 
  • piątek, 22 grudnia 2017
  • Paris
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF Trucks otwiera nowoczesny punkt dealerski na południowych obrzeżach Paryża. Po otwarciu paryskiego dealerstwa DAF Trucks w Massy kolejnym krokiem będzie oddanie do użytku drugiego nowego salonu w północnej części Paryża w 2019 r.

 

Nowe dealerstwo DAF, którego w odróżnieniu do reguły właścicielem jest sama firma DAF Trucks, w podparyskim Massy jest strategicznie położone w pobliżu głównych węzłów logistycznych Orly i Rungis i niemal bezpośrednio na trasie najważniejszych krajowych i międzynarodowych korytarzy transportowych.

Zajmuje powierzchnię 3 300 m2, na której znajdują się działy sprzedaży pojazdów nowych i używanych, 11 stanowisk serwisowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt oraz doskonale zaopatrzony dział części zamiennych i pełnozakresowa placówka usług finansowych PACCAR.  Szefem salonu w Massy został Lionel Bozian, który wcześniej pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży DAF Trucks Francja, a zespoły serwisu i wsparcia będą z zaangażowaniem świadczyć klientom usługi o najwyższym poziomie jakości i obsługi klienta.

„Nowy punkt dealerski DAF Trucks w Paryżu jest ważnym elementem ekspansji naszej profesjonalnej i zaangażowanej sieci dealerskiej we Francji”, powiedział Richard Zink, członek Zarządu DAF Trucks, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. „Nowy punkt dealerski, strategicznie położony w południowej części miasta, oferuje wspaniałą obsługę klientom DAF w regionie paryskim oraz wielu firmom transportowym, których międzynarodowe trasy transportowe biegną przez Paryż. Otwarcie placówki DAF Trucks w Paryżu jest niezbędne dla dalszych sukcesów firmy DAF we Francji”.

DAF Trucks opens new dealership in Paris

 
 
 

Kontakty dla prasy

Czy jesteś dziennikarzem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, naszych produktów i usług oraz innych spraw.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.:+31 (0)40 214 4191
E-mail:rutger.kerstiens@daftrucks.com