Download
  • poniedziałek, 18 czerwca 2018
  • DAF Trucks N.V.
 

Nowe modele DAF CF i XF uzyskały tytuł „Pojazd ciężarowy 2018 roku w Słowenii”

Redaktorzy i czytelnicy słoweńskich czasopism o tematyce transportowej i motoryzacyjnej „Transport & Logistika” oraz „Mehanik in Voznik” przyznali nowym modelom DAF CF i DAF XF tytuł „Pojazd ciężarowy 2018 roku w Słowenii”. Obie serie zostały uhonorowane tym mianem ze względu na innowacyjne, ekonomiczne układy napędowe i doskonały komfort kierowcy.

 
DAF-CF-XF-TRUCK-OF-THE-YEAR-2018-IN-SLOVENIA-01
Dziennikarze i czytelnicy słoweńskich czasopism o tematyce transportowej i motoryzacyjnej przyznali nowym modelom DAF CF i XF tytuł „Pojazd ciężarowy 2018 roku w Słowenii”.
 

Tytuł nadany w Słowenii to nie pierwsze wyróżnienie pojazdów DAF CF i XF. W listopadzie zeszłego roku podczas wystawy Solutrans otrzymały one tytuł „Międzynarodowy pojazd ciężarowy 2018 roku”, a w ubiegłym miesiącu „Pojazd ciężarowy 2018 roku w Polsce”.

„Bardzo niskie zużycie paliwa”

Słoweńską nagrodę przyznano na drodze głosowania przeprowadzonego wśród redaktorów i czytelników czasopism „Transport & Logistika” oraz „Mehanik in Voznik”. Jak podano w sprawozdaniu z głosowania: „DAF CF i XF pokazują kierunek, w którym zmierza branża pojazdów ciężarowych: to tworzenie niezwykle innowacyjnych pojazdów, zaprojektowanych z myślą zarówno o zapewnieniu maksymalnej opłacalności dla właściciela, jak i najwyższego poziomu komfortu dla kierowcy. Połączenie całkowicie nowych silników PACCAR MX ze skrzynią biegów TraXon i osiami tylnymi DAF pozwala osiągnąć niskie zużycie paliwa i doskonałe właściwości jezdne”.

Doskonała jakość

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że słoweńscy eksperci uznali nowe modele DAF CF i XF za swoich faworytów w zakresie dystrybucji i transportu długodystansowego”, stwierdził Harry Wolters, członek zarządu DAF Trucks i dyrektor ds. sprzedaży w Europie. „Jest to docenienie naszych dążeń do projektowania i tworzenia najlepszych pojazdów w branży — zarówno dla operatorów, jak i kierowców”.

 
 
 

Kontakty dla prasy

Czy jesteś dziennikarzem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, naszych produktów i usług oraz innych spraw.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.:+31 (0)40 214 4191
E-mail:rutger.kerstiens@daftrucks.com