Download
  • środa, 22 lipca 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Firma DAF Trucks wprowadza program „Ready to go”

Zabudowane i gotowe do eksploatacji pojazdy specjalistyczne dostępne od ręki

Czy to możliwe, aby zupełnie nowe i gotowe do użytkowania betonomieszarki, wywrotki, pojazdy z nadwoziem kurtynowym i inne gotowe ciężarówki były dostępne bezpośrednio z DAF? Dzięki programowi DAF „Ready To Go” każdy przedsiębiorca, który pilnie potrzebuje konkretnych pojazdów z zabudową, może zdecydować się na starannie dobraną ofertę popularnych, właściwie skonfigurowanych oraz w pełni zabudowanych pojazdów.

 
DAF industrial waste range
DAF wprowadza program „Ready to go” — starannie dobraną ofertę wstępnie skonfigurowanych i w pełni zabudowanych pojazdów ciężarowych, w wersjach dwu-, trój- i czteroosiowych, dostępnych na żądanie.
 

Skuteczne wykorzystanie okazji biznesowych wymaga zdolności do szybkiego reagowania na wymogi rynkowe. Z tego powodu bardzo ważna jest możliwość powiększenia floty w krótkim czasie.

Zabudowy wykonywane przez wiodących wytwórców

W przypadku popularnych ciężarówek, takich jak betonomieszarki, wywrotki oraz pojazdy z nadwoziem kurtynowym, DAF stworzył odpowiednią ofertę gotowych do pracy pojazdów. W krajach, w których program „Ready To Go” jest już dostępny, klienci mają do dyspozycji cała gamę podwozi wraz zabudową dostępną dla rynku europejskiego. Z ofertą można zapoznać się za pomocą intuicyjnej funkcji wyszukiwania na krajowej stronie DAF Trucks. Zamówienie można złożyć u lokalnego dealera bez względu na to, z której części Europy pochodzi oferta. Dostawy są realizowane w krótkich terminach. Wszystkie dostępne od ręki, właściwie skonfigurowane i gotowe do użytkowania pojazdy są wyposażone w zabudowy wykonane przez wiodących wytwórców.

Zwiększenie liczby pojazdów

Na starcie programu DAF „Ready To Go” oferta zawiera około 100 gotowych pojazdów. Liczba dostępnych pojazdów będzie systematycznie rosnąć w miarę powiększania się dostępności programu w całej Europie. Obecnie nowy program „Ready To Go” jest dostępny w Niemczech, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Polsce, Czechach i na Słowacji. Jeszcze w tym roku do tych rynków dołączą inne kraje europejskie.

 
 
 
 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com