Download
  • środa, 22 lipca 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Otwarcie nowego centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Pradze

Do wyboru ponad 200 starannie wyselekcjonowanych modeli

W Pradze otwarto nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF. Centrum oferuje ponad 200 używanych pojazdów DAF z ostatnich roczników. Otwarcie centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF, zlokalizowanego bezpośrednio przy obwodnicy Pragi (autostrada D0, zjazd numer 19), podkreśla dążenie firmy DAF Trucks do systematycznego rozwoju własnej sieci sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych w Europie. Dowodzi to również ambicji firmy, aby sprostać rosnącemu popytowi na ofertę używanych pojazdów oferowanych przez DAF w idealnym stanie, która obserwowana jest na terenie Czech i całej Europy.

 
DAF-Used-Truck-Center-Prague
 

Popyt na pojazdy ciężarowe marki DAF w Europie Wschodniej nadal rośnie — popularne są nie tylko nowe pojazdy, ale również modele używane, wyprodukowane w ostatnich latach. Wszystkie starannie wyselekcjonowane pojazdy dostępne w nowym centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Pradze pochodzą od firm DAF, PACCAR Financial i PacLease.

First Choice: pełna gwarancja producenta

Większość pojazdów dostępnych w ofercie centrum jest opatrzona logiem First Choice. Oznacza to, że pojazdy DAF z ofert First Choice, spełniają wyśrubowane wymogi bezawaryjności, trwałości i niezawodności, ponieważ standardowo są projektowane na co najmniej 1 600 000 kilometrów przebiegu. Klient wybierając pojazd z oferty First Choice wie, że wiek takiej ciężarówki nie przekracza pięciu lat, a maksymalny przebieg 600,000 kilometrów. Ponadto pojazdy z tej oferty były serwisowane wyłącznie w autoryzowanych serwisach marki DAF i przeszły przegląd techniczny, który obejmuje ponad 200 punktów kontroli. Dlatego też pojazdy te są w doskonałym stanie i możne je zakupić z opcjonalną pełną gwarancją lub gwarancją na układ napędowy. Pojazdy ciężarowe First Choice są również dostępne z ofertą finansowania PACCAR Financial i można je zamówić z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport.

„Klucz do sukcesu”

Oficjalne centra używanych pojazdów ciężarowych DAF istnieją już Budapeszcie, Warszawie i Lyonie. Dodatkowo na rynku europejskim działa około 200 dealerów DAF, którzy sprzedają pojazdy ciężarowe DAF z logiem First Choice.

„Działalność naszego nowego centrum używanych pojazdów ciężarowych w Pradze w całości koncentruje się na sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych marki DAF pochodzących z ostatnich lat produkcji” — wyjaśnia Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, odpowiedzialny również za sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych DAF. „Przygotowanie oferty obejmującej wiele wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych DAF okazało się być kluczem do sukcesu. Nasze centra oferują bogaty asortyment znakomitych pojazdów DAF, dostępnych w wielu wersjach i specyfikacjach. Wszystkie te pojazdy są w idealnym stanie technicznym i cechują je niski koszt eksploatacji, wzorowa niezawodność i najwyższy poziom komfortu kierowcy”.

 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com