New-Generation-DAF-trucks-come-alive-digitally

Pojazdy ciężarowe DAF nowej generacji ożywają cyfrowo

Wielopoziomowa prezentacja cyfrowa nowej generacji pojazdów XF, XG i XG⁺

 
Download
  • poniedziałek, 26 lipca 2021
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF Trucks jako pierwsza firma w branży ożywia nową generację pojazdów XF, XG i XG+ na ekranach komputerów i urządzeniach mobilnych przy użyciu oszałamiającej aplikacji wykorzystującej rozszerzoną rzeczywistość oraz w pełni immersyjnego internetowego środowiska wirtualnego. Obie aplikacje odzwierciedlają hasło promujące nową generację pojazdów DAF „Start the Future”.

 

Interaktywna aplikacja New Generation DAF, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość i dostępna w sklepach Google Play Store oraz Apple App Store, prezentuje wszystkie detale nowej generacji pojazdów XF, XG i XG+ na ekranie dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki oprogramowaniu, które współpracuje z aparatem telefonu komórkowego lub tabletu, można zwizualizować pojazd ciężarowy w dowolnym miejscu — na biurku, na  parkingu, a nawet w salonie. Użytkownicy aplikacji mogą następnie oglądać pojazd pod dowolnym kątem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także odkrywać wszystkie detale i funkcje bez opuszczania fotela.  

Jazda wirtualna 

Wraz z aplikacją New Generation DAF wprowadzono DAF Virtual Experience — immersyjne i interaktywne środowisko internetowe, które w imponujący sposób emuluje fizyczne odpowiedniki wirtualnej rzeczywistości zlokalizowane w DAF Experience Centre w Eindhoven. Ta wirtualna domena oferuje pokazy, prezentacje, filmy, czat na żywo, a nawet możliwość zarejestrowania się na jazdę wirtualną pojazdami XG i XG+ nowej generacji. Można również odwiedzić muzeum DAF i wirtualny sklep internetowy. Jeszcze w tym roku pojawią się kolejne funkcje.  

Odkryj funkcje 

Sercem środowiska Virtual Experience jest sala wystawowa „Start the future”. Tutaj goście mogą z bliska i w spersonalizowany sposób zapoznać się z pojazdami XF, XG i XG+ nowej generacji oraz odkryć niektóre ważne funkcje, dzięki którym ta nowa linia pojazdów ciężarowych jest tak przełomowa.  

Zaawansowane środowisko do gier  

Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży wyjaśnia: „Środowisko DAF Virtual Experience może działać na wszystkich urządzeniach — stacjonarnych i mobilnych. Jest intuicyjne, szybkie i oferue znacznie więcej niż tylko pokazy filmów — przypomina raczej wysokiej klasy środowisko do gier.. Aplikacja New Generation DAF i środowisko DAF Virtual Experience stanowią element kompleksowego procesu cyfrowego wprowadzania na rynek nowej generacji pojazdów ciężarowych, a zarazem zapoczątkowują nową generację komunikacji”. 

 

app-store     

  

 
 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: Rutger.kerstiens@daftrucks.com

Zbigniew Kołodziejek
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 603 862 580
E: Zbigniew.Kolodziejek@Daftrucks.com
 

 

Rutger Kerstiens