Download
  • wtorek, 22 lutego 2022
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF ogłasza zdobywców nagrody „International Dealer of the Year 2022”

Wyróżnienia dla dealerów z całej Europy

Francuski dealer Groupe Lefevre został wyróżniony tytułem „DAF International Dealer of the Year 2022” podczas międzynarodowego spotkania dealerów DAF on-line. Groupe Lefevre wykracza poza oczekiwania klientów w każdej dziedzinie i odnosi sukcesy we wdrażaniu zasady „skuteczność za pierwszym razem” w swoich warsztatach, będąc tym samym zasłużonym zwycięzcą za rok 2022.

 
DAF-names-International-Dealer-of-the-Year-2022-01
 

DAF przyznaje co roku nagrody swoim dealerom o największych osiągnięciach. Niektórzy otrzymują nagrodę za wyjątkowy poziom zadowolenia klientów, inni są wyróżniani za najlepsze wyniki w zakresie wzrostu, ogólne wyniki biznesowe czy sprzedaż nowych lub używanych pojazdów ciężarowych, usług finansowych bądź części. Dealer, który wyróżnia się we wszystkich dziedzinach, otrzymuje tytuł „International Dealer of the Year”. 

„Najlepszy możliwy partner dla klientów”

„Na tytuł «International Dealer of the Year» zasługuje wyłącznie dealer, który nie tylko ustanawia nowe wzorce w zakresie obsługi klienta, ale także wykazuje nieustanne dążenie do rozwoju swojej firmy poprzez inwestycje w serwisy i szkolenia” — powiedział podczas odbywającej się online ceremonii wręczenia nagród prezes DAF Trucks, Harry Wolters. „W Groupe Lefevre nie brakuje determinacji do tego, by być najlepszym możliwym partnerem dla swoich klientów w każdej dziedzinie: ciężkich i średnich pojazdów ciężarowych, PACCAR Parts, PACCAR Financial, DAF MultiSupport itd. Ten dysponujący wieloma punktami w północno-zachodniej Francji dealer osiąga najlepsze wyniki w zakresie zadowolenia klientów, czemu sprzyjają doskonałe doradztwo sprzedażowe, długie godziny otwarcia oraz wysoko wykwalifikowany i dobrze wyszkolony personel. W połączeniu z wdrożeniem zasady „skuteczność za pierwszym razem” w serwisie, to właśnie wyróżnia go z perspektywy klientów”.

Nagrody PACCAR Financial, PACCAR Parts, Used Trucks i DAF MultiSupport

Podczas dorocznego międzynarodowego spotkania dealerów DAF wyróżniani są również dealerzy o najlepszych wynikach w dziedzinie usług finansowych, dostaw części, sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych oraz kontraktów serwisowych. 
Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, zwrócił uwagę na grupę France Poids Lourds z uwagi na przekroczenie założonych celów sprzedaży używanych pojazdów ciężarowych, a także na grupę Wilhelm Fricke z Niemiec, którą docenił za doskonały poziom oferowanego klientom wsparcia w zakresie usług finansowych. Z kolei Van Tilburg-Bastianen Groep (Holandia i Polska) docenił Dick Leek, dyrektor generalny PACCAR Parts Europe, za ich działania owocujące wyjątkową dostępnością części, co przekłada się na maksymalny czas pracy bez przestojów dla klientów. Wreszcie EBB z Niemiec uhonorowano nagrodą DAF MultiSupport za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kontraktów serwisowych.

Wyróżnienia Gold, Silver i Growth Award

Firma DAF nagrodziła również wielu dealerów za ich ogólne wyniki (laureaci Gold i Silver Award) lub za obsługę klienta i rozwój (Growth Award)

Gold Award:
Greenhous (UK), Centrako Group (LT), Watts Trucks Centre (UK), ESA Trucks Polska (PL), Lawrence Vehicles (UK)

Silver Award:
SERVIDAF (ES), Zarpellon Veicoli Industriali (IT), Ford & Slater (UK), Truckland (NL), Wietholt (D), Dtruck (IT), Poids Lourds 86 (F), Turbo’s Hoet (BG), Neva Group (CZ)

Growth Award:
Bakker Bedrijfswagens (NL), Tschann Nutzfahrzeuge (AT), Gazzola (IT), Hergovisa (ES)

Mając do dyspozycji ponad 1100 punktów w Europie i poza nią, klienci DAF mogą być zawsze pewni, że w pobliżu znajduje się dealer lub punkt serwisowy oferujący najwyższej klasy wsparcie oraz szeroki zakres usług i obsługi technicznej, które mają na celu wydłużenie czasu pracy bez przestojów oraz obniżenie kosztów konserwacji i eksploatacji.

 

 


͏ 


 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com