Download
  • środa, 12 października 2022
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Otwarcie nowego centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Madrycie

Dostępnych około 200 starannie wyselekcjonowanych pojazdów

W Madrycie otwarto zupełnie nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF oferujące około 200 używanych pojazdów DAF z ostatnich roczników. Uruchomienie tego centrum odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na będące w dobrym stanie używane ciężarówki DAF na Półwyspie Iberyjskim. Stanowi też kolejny krok firmy DAF Trucks w kierunku celu, jakim jest dalsze wzmocnienie sieci używanych pojazdów ciężarowych w całej Europie.

 
DAF-Used-Truck-Centre-opens-in-Madrid
 

Centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Madrycie koncentruje się w całości na używanych pojazdach DAF z ostatnich roczników i oferuje starannie wyselekcjonowane ciężarówki z sieci dealerskiej DAF, PACCAR Financial i PacLease. Nowe centrum używanych pojazdów ciężarowych w Madrycie jest strategicznie zlokalizowane tuż obok autostrady A2 łączącej Madryt z Saragossą i Barceloną.

First Choice: pełna gwarancja producenta

Niemal wszystkie ciężarówki oferowane przez centrum używanych pojazdów ciężarowych w Madrycie są opatrzone logiem DAF First Choice, które wskazuje, że są młodsze niż pięć lat, mają przebieg nieprzekraczający 600 tys. kilometrów i przeszły w okresie eksploatacji kompletną i profesjonalną obsługę serwisową przez autoryzowanego dealera DAF. Pojazdy DAF First Choice — dostępne również w około 200 europejskich placówkach dealerskich DAF — są w doskonałym stanie dzięki sprawdzeniu co najmniej 200 komponentów decydujących o trwałości, bezpieczeństwie i zgodności z wymogami prawnymi. Pojazdy te dostępne są z gwarancją na układ napędowy, a nawet z pełną gwarancją na cały pojazd. Podobnie, jak w przypadku wszystkich nowych pojazdów DAF, pojazdy DAF First Choice można zakupić z wykorzystaniem finansowania PACCAR Financial. Mogą być one również dostarczone z kontraktem serwisowym DAF MultiSupport, który zapewnia maksymalny wgląd w koszty eksploatacji w przeliczeniu na kilometr, a także poprawia trwałość i niezawodność zwiększając czas pracy bez przestojów.

„Klucz do sukcesu”

„Przygotowanie oferty obejmującej wiele wysokiej jakości używanych pojazdów ciężarowych DAF okazało się być kluczem do sukcesu” — uważa Gerrit-Jan Bas, dyrektor zarządzający PACCAR Financial Europe, odpowiedzialny również za sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych DAF. „Nasze centra pojazdów używanych oferują bogaty asortyment sprawnych i trwałych pojazdów DAF, dostępnych w wielu wersjach i specyfikacjach. Wszystkie te pojazdy są w idealnym stanie technicznym i cechują je niski koszt eksploatacji, wzorowa niezawodność i najwyższy poziom komfortu kierowcy”.

Pełną ofertę ciężarówek dostępnych obecnie w centrum używanych pojazdów ciężarowych DAF w Madrycie — oraz we wszystkich innych lokalizacjach — można znaleźć pod adresem www.dafusedtrucks.com

 
 
 
 

Kontakty dla prasy

Czy jesteś dziennikarzem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, naszych produktów i usług oraz innych spraw.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.:+31 (0)40 214 4191
E-mail:rutger.kerstiens@daftrucks.com

 
Rutger Kerstiens