Download
  • piątek, 8 marca 2024
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – globalnego przewoźnika produktów płynnych

Zrównoważona wymiana floty z firmą DAF

HOYER, światowy lider w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych, odnawia swoją flotę poprzez zakup 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4x2. Pojazdy, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy, będą użytkowane w całej Europie. Wszystkie wyposażono w kompleksowy pakiet najnowszych zaawansowanych układów wspomagających kierowcę (ADAS) firmy DAF.

 
DAF-XG-tractors-for-global-liquid-products-transporter-HOYER
Kliknij, aby pobrać: Firma HOYER, globalny przewoźnik produktów płynnych, zamówiła aż 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4x2.
 

Firma HOYER, założona w 1946 roku w Hamburgu (Niemcy), jest obecnie światowym liderem na rynku rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych i prowadzi działania na wszystkich kontynentach. Oferuje usługi dopasowane do potrzeb klientów w różnych sektorach, w tym gazowniczym, spożywczym, naftowym i chemicznym. HOYER ma przedstawicielstwa w 100 krajach. W transporcie drogowym wykorzystuje flotę ponad 1200 pojazdów ciężarowych i więcej niż 1700 naczep z silną reprezentacją marki DAF.

„Bezpieczny i zrównoważony pojazd ciężarowy”

Nowe ciągniki siodłowe trafią do Niemiec, Holandii i Polski i będą eksploatowane w całej Europie. Rudolf Schumacher, kierownik działu zarządzania flotą pojazdów w Europie grupy HOYER, jest zachwycony faktem, iż jego firma częściowo wymienia flotę na niezwykle wydajny i wielokrotnie nagradzany model DAF XG.

„Te ciężarówki są wyposażone w najnowsze, najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a do tego zapewniają naszym kierowcom luksus i komfort. Fakt, że mogą być napędzane hydrorafinowanym olejem roślinnym (HVO), znakomicie wpisuje się w nasz cel, w myśl którego chcemy przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, ponieważ firmie HOYER zależy na przyszłych pokoleniach. Jazda na HVO zmniejsza emisję dwutlenku węgla nawet o 90% („od źródła do koła”). Dzięki nowej serii pojazdów ciężarowych DAF zapewnimy naszym klientom to, z czego słynie HOYER — wyjątkowe usługi na najwyższym poziomie”.

„Najwyższy poziom obsługi klienta”

„DAF od wielu lat jest preferowanym dostawcą firmy HOYER. Jesteśmy zaszczyceni, że ten światowy lider w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań transportowych wybrał serię DAF XG, aby spełniać oczekiwania swoich klientów” — stwierdził Bart Bosmans, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu DAF Trucks. „Oferujemy najbardziej wydajne, bezpieczne i wygodne pojazdy ciężarowe na rynku, a także zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta. Cieszymy się, że HOYER docenia nasze wysiłki”.

 
 

Kontakty dla prasy

Czy jesteś dziennikarzem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, naszych produktów i usług oraz innych spraw.

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.:+31 (0)40 214 4191
E-mail:rutger.kerstiens@daftrucks.com

Rutger Kerstiens