maszonski_-224

200. DAF dla Maszoński Logistic przekazany

 
Download
  • środa, 13 listopada 2019
  • Warszawa
  • DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
 

W nowej siedzibie firmy Maszoński Logistic w Sulęcinie miała miejsce uroczystość przekazania tej firmie 200. samochodu ciężarowego marki DAF. Jest to jedno z 20 podwozi DAF z systemem BDF dostarczane w kolejnej transzy w ramach zamówienia 90 sztuk podwozi DAF z zabudową realizowanego w bieżącym roku.

 

DAF Trucks Polska realizuje kolejną transzę dostaw podwozi 6x2 DAF XF 480 FAR z kabiną Super Space Cab i silnikiem PACCAR MX-13 o mocy 480 KM. Firma DAF systematycznie realizuje dostawy do firmy Maszoński Logistic ze względu na niezawodność, efektywność i wsparcie posprzedażne. Wybór marki DAF wynikał również z faktu, że seria XF cieszy się opinią pojazdów o najniższym koszcie kilometra i dysponuje największą dostępną kabiną na rynku pojazdów ciężarowych do transportu długodystansowego, oferując kierowcom niedościgniony komfort pracy i życia. „Pojazdy marki DAF stanowią już większość w stale rosnącej i systematycznie unowocześnianej flocie firmy Maszoński Logistic. Uchylę rąbka tajemnicy, że zdobyliśmy kolejne zamówienie od tego klienta z realizacją w 2020 roku. Jesteśmy niesłychanie dumni, że tak poważany przewoźnik jak firma Maszoński obdarza nas zaufaniem po raz kolejny. Realizacja zamówienia dla tak prestiżowego klienta świadczy też o wysokiej jakości podwozi jakie znajdują się w ofercie marki DAF i znakomitej współpracy z firmami zabudowującymi, dla których DAF jest najchętniej zabudowywanym podwoziem ze względu na znakomite przygotowanie pojazdów do procesu zabudowy i zabezpieczenie kompletu dokumentów do rejestracji przez DAF Trucks Polska” powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Pojazdy DAF dostarczone zostały z kontraktami serwisowymi DAF Multisupport w wersji dającej przewoźnikowi pełne zabezpieczenie kosztów kilometra. Integralną częścią tych kontraktów jest gwarancja mobilności polegająca na zabezpieczaniu finansowym nieoczekiwanego przestoju w formie rekompensaty lub dostawy pojazdu zastępczego. O finansowanie transakcji zadbał polski oddział Paccar Financial – siostrzanej organizacji dedykowanej finansowaniu pojazdów marki DAF.

maszonski_-212

 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Agnieszka Głowicka
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 664 482 747
E: agnieszka.glowicka@daftrucks.com