Download
  • środa, 13 maja 2020
  • Warszawa
  • DAF Trucks Polska
 

Gala Dealer i Mechanik Roku DAF

Nagrody dla Dealera oraz Mechanika Roku sieci dealerskiej DAF rozdane.

Dnia 6.03.2020, w Hotelu Herbarium położonym nad jeziorem chomiąskim w Chomiąży Szlacheckiej odbyła się gala wręczenia nagród dla najlepszego Dealera sieci dealerskiej DAF w Polsce, a także ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców Olimpiady Technicznej DAF 2020. Poprzedziła je konferencja prasowa dot. nowości w ofercie podwozi DAF do zastosowań specjalistycznych oraz alternatywnych źródeł napędu.

 
Sebastian-Franczyk-Mechanik-Roku-2020
Laureat konkursu Mechanik Roku 2020 sieci dealerskiej DAF w Polsce odbiera nagrodę. Od lewej stoją: Mariusz Piszczek – Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska, Sebastian Franczyk – Mechanik Roku 2020, pracownik opolskiego oddziału WTC, Bartosz Gruszczyński – Service Manager DAF Trucks Polska.
 

„To już IX z edycji konkursu i zmagań naszych dealerów o tytuł Dealera Roku”, powiedział Zbigniew Kołodziejek, Marketing Manager DAF Trucks Polska, prelegent konferencji prasowej, której głównymi zagadnieniami był segment budowalny (m.in. prezentacja CF/XF FAW, oraz CF 10x4) , oraz napędy alternatywne ( tu warto wspomnieć o nowym elektrycznym LF o DMC 19) – na bezpośredni wynik konkursu dla autoryzowanej sieci dealerskiej składają się różnorodne obszary szeroko rozumianej satysfakcji klienta. Przede wszystkim premiujemy całkowitą opiekę nad klientem i zwiększanie wysiłku w celu zapewnienia odpowiedzialnego wsparcia klientom – transportowcom działającym na rynku, który bardzo wrażliwy jest na szybki czas realizacji. Dlatego rywalizacja o laur zwycięstwa trwa przez cały rok i wymaga połączenia sił wszystkich pracowników dealerstwa – tylko wspólny wysiłek i troska o jak najwyższą jakość usług gwarantuje sukces”.

Współdziałanie, jako warunek sukcesu, podkreśla również Andrzej Pawełczak – kierownik serwisu ESA Konin, laureata pierwszego miejsca w konkursie Dealera Roku DAF 2020. „Ja jestem tylko punktem na czele, ale przepisem na sukces są ludzie, którzy znajdują się tu dziś z nami” – mówił, zwracając się do licznie zgromadzonych podczas gali pracowników oddziału ESA Konin – „To oni, przychodząc codziennie do pracy, nie dają siebie 100 ale 150 procent swoich możliwości. Dlatego dziś po raz kolejny mamy szansę być w tym miejscu i odbierać tę nagrodę!”.

„Łatwo znaleźć się na szczycie – trudniej się na nim utrzymać” – dodał Jarosław Szymkowiak, Dyrektor zarządzający ESA Trucks Polska podsumowując kolejne zwycięstwo w konkursie oddziału ESA Konin (poprzedni tytuł przypadł temu oddziałowi w roku 2016).

Drugie miejsce zajął NEDPOL Truck Service z Częstochowy, na trzecim miejscu również ESA z oddziałem w Iłowej.

„Z jednej strony wydaje się, że stwierdzenie, iż pierwszą ciężarówkę sprzedaje handlowiec, natomiast drugą sprzedaje serwis, jest już mocno wyświechtane.  Z drugiej, to właśnie dogłębne zrozumienie najistotniejszych dla klienta elementów wsparcia jest do facto kluczem w tym biznesie. Dziękuję dealerom za ciężką, owocną pracę i wysiłek, oraz gratuluję wszystkim laureatom – powiedział Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Do konkursu dla Mechanika Roku 2020 w pierwszym etapie zmagań zgłosiło się aż 180 uczestników – w kolejnym zostało wyłonionych 60, a miejsce na podium zajęli kolejno:

  • I miejsce: Sebastian Franczyk – oddział WTC Opole
  • II miejsce: Adam Karolik – oddział DBK Białystok
  • III miejsce: Robert Gogowski – oddział ESA Świecko
  • IV miejsce: Roman Mielimąka – oddział CTC Ruda Śląska

„W pierwszej kolejności chciałbym podziękować mojej rodzinie – żonie i córce. Nie ukrywam, że wiele czasu, który mogłem spędzić z nimi poświęciłem na naukę i zdobywanie doświadczenia – mówił odbierając statuetkę dla Mechanika Roku 2020 Sebastian Franczyk – kolejna osoba, której należą się podziękowania to mój ojciec, który zasiał we mnie ziarenko pasji do motoryzacji. Na koniec chciałbym podziękować kierownikowi oddziału WTC Opole, oraz moim współpracownikom – nie byłbym w tym miejscu gdyby nie pomoc kolegów, którzy od 2015 dzielili się ze mną wiedzą i doświadczeniem, z którymi wspólnie brałem udział w szkoleniach i doskonaliłem swoje umiejętności” dodaje.

 

 

Więcej multimediów