Download
  • czwartek, 15 października 2020
  • Warszawa
  • DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
 

10 ciągników DAF FTR 530 dla firmy Fulimpex

W czwartek 1.10.20 na terenie oddziału DBK Gdańsk miało miejsce przekazanie 10 ciągników siodłowych FTR 530 firmie Fulimpex. To kolejna partia z całości 14 zakupionych pojazdów marki DAF i kolejny przykład zainteresowania ciągnikami siodłowymi 6x2 firmy działającej w branży TSL na terenie Skandynawii.

 
pelny-rozmiar_85
 

-Przewagę nad konkurencją budujemy na bazie młodej floty transportowej – tłumaczy prezes firmy Fulimpex Marcin Fulbiszewski. Nasza przygoda z DAF-em jest stosunkowo krótka, trwa od początku bieżącego roku. Wybraliśmy markę DAF ponieważ w czasie testu pojazdu demonstracyjnego DAF pozostawił wszystkich w pokonanym polu jeśli chodzi o zużycie paliwa. Również specyfikacja techniczna – duże zbiorniki paliwa – okazała się przewagą. Przestronność kabiny grała też niebagatelną rolę w procesie podejmowania decyzji o wyborze marki. Również bezawaryjność DAF-a pomaga nam w efektywnym prowadzeniu biznesu. Dodatkowym atutem jest fakt, że DAF jest liderem polskiego rynku.”- dodaje.

Pojazdy DAF doskonale sprawdzają się w trudnych skandynawskich warunkach uwypuklając najważniejsze cechy marki DAF – trwałość, niezawodność, najniższy koszt kilometra i największą dostępność taboru, dzięki czemu przewoźnik może wykonać więcej przewozów Coraz więcej Klientów z północnego regionu Polski decyduje się na zakup 3-osiowych ciągników z przeznaczeniem do pracy w Szwecji i Norwegii właśnie ze względu na niezawodność, bardzo dobre spalanie i komfort kierowcy.

 

pelny-rozmiar_85

 

 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Agnieszka Głowicka
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 664 482 747
E: agnieszka.glowicka@daftrucks.com