DAF CF FAD
 

DAF CF FAD Construction (8x4)

ZAWSZE W PRACY

 
  • Duży prześwit i duży maksymalny kąt natarcia
  • Duża ładowność
  • Doskonałe manewrowanie w warunkach terenowych
 

Trwałość i wytrzymałość modelu CF FAD Construction sprawia, że jest to popularne podwozie w segmencie transportu piasku i żwiru, które wykorzystuje do takich zastosowań, jak wywrotka. Przyczyną jest konfiguracja osi 8x4, która zapewnia maksymalną (dopuszczalną przepisami dotyczącymi ruchu drogowego) ładowność przy dużej zwrotności w różnych warunkach terenowych.

Konstrukcja pojazdu obejmuje trwałe zderzaki i podwozie, a potężny układ napędowy zapewnia optymalną użyteczność i czas pracy pojazdu w każdych warunkach. Dodatkowe zalety pojazdu gwarantuje rozstaw osi o bardzo krótkim zwisie tylnym, który przewidziano specjalnie do wywrotek. Połączenie terenowego oprogramowania skrzyni biegów i przygotowań, które ułatwiają zabudowę pojazdu, sprawia, że CF FAD Construction to preferowane podwozie do transportu piasku i żwiru.
 
Stwórz swój pojazd
 
 
 
DAF-CF-FAD-Construction-main-visual-STS_9572

DAF Uptime Plus dla budownictwa

W branzy budowlanej czas to pieniadz, wiec samochody ciezarowe powinny byc w ciagłym ruchu. Z mysla o spokoju ducha naszych klientów rozszerzylismy wiec nasze umowy warsztatowo-serwisowe.

Oferta specjalna

 

Odkryj inne z naszych rozwiązań transportowych do transportu piasku i żwiru