DAF LF FA 19t Construction
 

DAF LF FA 19t Construction (4x2)

ZAWSZE W PRACY

 
  • Solidny, stalowy zderzak i duży kąt natarcia
  • Kompaktowe wymiary z małym promieniem skrętu
  • Mocny i trwały zespół napędowy
 

19. tonowe podwozie DAF LF FA w wersji Construction to zdecydowany faworyt jako podstawa dla lekkich wywrotek. Wyposażony jest w solidny, stalowy zderzak i duży prześwit pod pojazdem oraz oferuje bardzo duży kąt natarcia. To sprawia, że pojazd ten jest idealny do pracy w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest dobra manewrowość, trwałość i doskonałe walory trakcyjne.

Kompaktowa konstrukcja i opcjonalne okno z tyłu kabiny oraz w drzwiach pasażera  umożliwiają łatwe manewrowanie nawet na bardzo ciasnych powierzchniach. Niezwykle solidna konstrukcja i duża nośność osi pozwalają na wyposażenie LF FA 19t Construction w wywrotki o dużej ładowności i trwałości jednocześnie zapewniając bezpieczną i długowieczną eksploatacją. O niskie koszty troszczą się niezwykle trwałe zespoły napędowe DAF o rekordowo niskim zużyciu paliwa.
 
Stwórz swój pojazd
 
 
 
DAF-CF-FAD-Construction-main-visual-STS_9572

DAF Uptime Plus dla budownictwa

W branzy budowlanej czas to pieniadz, wiec samochody ciezarowe powinny byc w ciagłym ruchu. Z mysla o spokoju ducha naszych klientów rozszerzylismy wiec nasze umowy warsztatowo-serwisowe.

Oferta specjalna

 

Odkryj inne z naszych rozwiązań transportowych do transportu piasku i żwiru