Dummy application image
 

Zastosowania specjalne

Istnieje wiele różnych rodzajów specjalnych zastosowań transportowych – począwszy od holowania uszkodzonych pojazdów i transportu tarcicy dla przemysłu drzewnego po transport ładunków ponadgabarytowych. Jest jednak pewna rzecz, która łączy te zastosowania – wszystkie one wymagają odpowiednio dostosowanych pojazdów ciężarowych, które w tym bardzo wymagającym segmencie rynku może dostarczyć DAF.

Dzięki niemal nieograniczonej liczbie możliwych konfiguracji podwozia, układów napędowych, mocy silnika, kabin oraz przystawek PTO do zasilania podnośników i żurawi, DAF może dostarczać rozwiązania skrojone na miarę potrzeb. Konfiguracja pojazdu w tym segmencie rozpoczyna się od dokładnego określenia jego przeznaczenia. Jakie wymagania będą mu stawiane? Dealer DAF wykorzystuje te informacje, by wspólnie z klientem zdecydować, jak powinien wyglądać idealny pojazd ciężarowy. Wszystkie czynności są wykonywane przy użyciu zaawansowanego oprogramowania i systemów.

W zależności od wymagań dotyczących użytkowania pojazdu klient może wybrać stosunkowo lekkie lub bardzo ciężkie podwozie. Z napędem na jedną oś do holowania samochodów lub z układem posobnym dwóch osi napędzanych do załadunku drewna w lesie. Dwie osie przednie lub dodatkowe sterowanie osi tylnej sprawdzą się, gdy za kabiną jest zamontowany żuraw. Bez względu na zastosowanie, możesz liczyć na firmę DAF – swojego partnera w biznesie.

DAF oferuje również szeroki zakres usług gwarantujących maksymalną niezawodność działania: gęstą sieć fachowych dealerów w całej Europie, najwyższej klasy obsługę w zakresie części zamiennych za pośrednictwem PACCAR Parts, kompleksowe umowy na naprawy i serwis DAF Multisupport, a także opcje finansowania, które – podobnie jak w przypadku Twojego pojazdu ciężarowego – zostały opracowane pod kątem określonych wymagań klientów.