Download
  • sobota, 25 września 2021
  • Eindhoven
 

Uzyskaj najlepsze wyniki dzięki zestawowi serwisowemu filtra cząstek stałych DAF

Prawidłowo działający filtr cząstek stałych (DPF) jest warunkiem koniecznym do spełnienia norm emisji spalin Euro 6 w Europie. Terminowa wymiana tego podzespołu zapobiega przestojom pojazdu, ogranicza zużycie paliwa oraz zapobiega poważnym uszkodzeniom pojazdu ciężarowego i szkodom w środowisku. Przedstawiamy zestaw serwisowy filtra cząstek stałych DAF.

 
dpf
 

W zależności od typu pojazdu ciężarowego z roku modelowego 2017 i sposobu jego użytkowania okres wymiany filtra DPF wynosi od 180 000 do 540 000 kilometrów. Zaniedbanie wymiany filtra cząstek stałych w odpowiednim terminie spowoduje zwiększone zużycie paliwa i przyspieszone zużycie układu końcowego oczyszczania spalin (EAS). W rezultacie emisja cząstek stałych przekracza normy prawne i wzrastają koszty w przeliczeniu na kilometr.

Opracowaliśmy specjalny program dla wszystkich pojazdów ciężarowych DAF, aby umożliwić sprawną wymianę filtra DPF, ponieważ czyszczenie filtra cząstek stałych nie sprowadza się tylko do jego przedmuchania. To prawda, że inni dostawcy podobnych usług będą upierali się, że na pierwszy rzut oka filtr cząstek stałych jest czysty, ale jeśli przyjrzymy się mu bliżej, zauważymy ogromne różnice. Według badań, które przeprowadziliśmy w wielu krajach europejskich, „wyczyszczone” filtry cząstek stałych były w dalszym ciągu zanieczyszczone nawet w 93%. Natomiast zestaw serwisowy filtra cząstek stałych DAF zapewnia filtr DPF o takiej samej jakości i okresie międzyobsługowym, jak oryginalna część. Wyróżniamy się na tle konkurencji również tym, że możemy dostarczyć gotowy do zamontowania zamienny filtr DPF, co skraca czas spędzony w warsztacie.

Powody, dla których warto wybrać zestaw serwisowy filtra cząstek stałych DAF:

• Filtr DPF o takiej samej jakości, jak oryginalna część
• Zapobiega szybszemu zużyciu układu EAS
• Najlepszy wybór dla pojazdów ciężarowych z roku modelowego 2017
• Filtr DPF spełniający europejskie normy emisji spalin Euro 6