Download
  • wtorek, 9 marca 2021
  • Eindhoven
 

Nowe ładowarki PACCAR

większa elastyczność

Firma DAF jest liderem w dziedzinie elektrycznych układów napędowych do pojazdów użytkowych. W 2019 roku model DAF CF Electric otrzymał tytuł Green Truck Logistics Solution. Wprowadzenie na rynek modelu LF Electric — dystrybucyjnego pojazdu ciężarowego o zasięgu do 280 km, zerowej emisji spalin i możliwości cichej jazdy — to przełomowe wydarzenie. Nadszedł czas na wprowadzenie nowych ładowarek PACCAR.

 
All about the Euro 6 fuel filter
 

Ładowanie teraz i w przyszłości

Do każdej sytuacji można dopasować odpowiednie rozwiązanie w zakresie ładowania pojazdu elektrycznego (EV). Gama systemów ładowania obejmuje zarówno kompaktowe mobilne stacje ładujące, jak i szybkie ładowarki, które w zaledwie 60 minut naładują akumulator do poziomu 80%. Ponadto niektóre modele zapewniają już możliwość ładowania prądem o wyższym natężeniu, aby spełnić wszelkie wymagania związane z ładowaniem w przyszłości. Optymalny czas użytkowania, jakość, łączność i łatwość obsługi to najważniejsze aspekty wszystkich ładowarek PACCAR.

Zalety ładowarek PACCAR:

  • Ładowanie pojazdów elektrycznych spełniające potrzeby transportowe
  • Najlepsze dopasowanie do modelu DAF LF/CF Electric — obecnie i w przyszłości
  • Złącze CCS2 EU: nadaje się również do innych pojazdów użytkowych z napędem elektrycznym
  • Pełna obsługa: dwuletnia umowa serwisowa
  • Certyfikat CE potwierdzający najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Bezprzewodowe aktualizacje i modernizacje oprogramowania

  

Wsparcie o jeden krok dalej

Służymy poradą w zakresie wyboru przyszłościowych systemów ładowania dostosowanych do Twoich potrzeb. Ponadto chcielibyśmy pójść o jeden krok dalej — na przykład oferując modele z funkcją symulacji trasy, która umożliwia zaplanowanie użytkowania pojazdu z maksymalną wydajnością oraz na określenie optymalnej infrastruktury do ładowania akumulatorów. Dzięki temu możliwe jest pokonanie modelem DAF CF Electric do 500 km dziennie wyłącznie na napędzie elektrycznym. Gwarantujemy większy zwrot z inwestycji! Więcej informacji można uzyskać u lokalnego dealera DAF.