Download
  • sobota, 27 marca 2021
  • Eindhoven
 

Podzespoły układów hamulcowych TRP do pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep

Nie musimy zbyt wiele mówić o znaczeniu utrzymywania układów hamulcowych w dobrym stanie. Bezpieczne hamowanie jest priorytetem we wszystkich sytuacjach drogowych. Z tego względu w naszym katalogu TRP można znaleźć wiele produktów, takich jak klocki, zaciski i tarcze hamulcowe do pojazdów ciężarowych oraz przyczep/naczep.

 
brake-image
 

Części TRP do pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep słyną z doskonałego stosunku jakości do ceny. Te niedrogie i niezawodne rozwiązania są dostępne nie tylko dla samochodów ciężarowych DAF, ale dla wszystkich europejskich producentów ciężarówek oraz przyczep/naczep. Podzespoły układów hamulcowych TRP nie są tu wyjątkiem.

Specjalnie dla firmy TRP opracowano wyjątkowy i trwały materiał cierny, aby nawet w trudnych warunkach zapewnić optymalne hamowanie pojazdu. Podzespoły układów hamulcowych TRP dowiodły swojej niezawodności i trwałości w rzeczywistych warunkach użytkowania na długich trasach i w zastosowaniach profesjonalnych.

Podzespoły układów hamulcowych TRP do pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep:

• Uniwersalne klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zaciski hamulcowe, bębny hamulcowe, szczęki hamulcowe, siłowniki hamulcowe, osuszacze powietrza i zestawy naprawcze
• Części oferujące doskonały stosunek jakości do ceny dla wszystkich europejskich producentów pojazdów ciężarowych i przyczep/naczep
• Wykonane z użyciem wysokiej jakości materiału ciernego, stosowanego wyłącznie przez firmę TRP
• Pełna gwarancja na wszystkie produkty do hamulców

Twój partner w biznesie
Jeśli zależy Ci na profesjonalnym utrzymaniu i naprawach całej floty, nie ma lepszego miejsca. W sklepie DAF Webshop można znaleźć także pełny i aktualny przegląd wszystkich podzespołów układów hamulcowych TRP. Wejdź na stronę internetową lub odwiedź nas! To nie zobowiązuje do dokonania zakupu, a my chętnie Ci pomożemy.