St-Van-den-Brink-Testimonial-ermelo99375

St van den brink

Nowe modele z serii CF i XF charakteryzują się wysoką płynnością jazdy, dobrze zmieniają biegi, mają dobry moment obrotowy na niskich obrotach i zużywają mało paliwa.

 

Flota firmy St vd Brink liczy około 500 pojazdów ciężarowych, jest więc bez wątpienia jedną z największych w Holandii. Pierwsze nowe modele CF i nowe XF zostały dodane do floty w zeszłym roku, a właściciel firmy Alex van den Brink jest z nich bardzo zadowolony. „Nowa generacja pojazdów firmy DAF jest nie tylko niezwykle ekonomiczna w zużyciu paliwa, ale również pomaga nam utrzymać dobrych kierowców na tym wymagającym rynku pracy”.

 

 

Alex van den Brink — właściciel firmy

Firma rodzinna wykorzystuje w pracy pojazdy DAF z powodzeniem już od wielu lat. Van den Brink: „Obie strony mają do siebie pełne zaufanie. Jednakże stwierdzenie firmy DAF, że dzięki nowym modelom z serii CF i XF będziemy w stanie zaoszczędzić 7% paliwa, wydawało się trochę trudne do uwierzenia. W praktyce jednak firma DAF miała całkowitą rację. W rzeczywistości oszczędzamy ponad 7%, co przekłada się na roczne oszczędności jednego miliona litrów paliwa, czyli na poziomie jednego miliona euro”.


Ale jest jeszcze jeden powód, dla którego firma docenia nowe modele CF i XF. „W chwili obecnej bardzo trudno jest nam pozyskać i utrzymać dobrych kierowców. Kupno dla nich najnowszej generacji pojazdów ciężarowych DAF sprawia, że są oni naprawdę zadowoleni”.

 
St-van-den-brink-owner-Alex-van-den-Brink
 
 
St-van-den-brink-Harry-van-der-Bunt
 

Kierowca Harry van der Bunt

Kierowca Harry van der Bunt jest zachwycony nowym pojazdem z serii XF. Prowadzi taki właśnie model: „Świetny pojazd ciężarowy, taki jak ten, oznacza, że można bardziej cieszyć się swoją pracą. Jest tak cicho. Ten pojazd ułatwia mi pracę. Gdy dojeżdżam do celu, jestem znacznie bardziej zrelaksowany. Mój XF jest fantastyczny”. Jego współpracownik Frank Hop dodaje: „To produkt absolutnie najwyższej jakości. Czujesz to. Widzisz to. Zmiana biegów jest płynna, obroty pozostają na niskim poziomie. Jestem dumny z mojego nowego modelu CF”.

Przejdź na stronę firmy St. van den Brink