Van-de-brug-header-truck
Van-de-brug-header-owner

Van de Brug Int. Tanktransport BV

Jeśli chodzi o zużycie paliwa, to poczyniliśmy duży krok. Pomiędzy pierwszą generacją Euro 6 a obecną obserwujemy oszczędności paliwa rzędu 7–8%. Naprawdę zaobserwowaliśmy ten pomiar w praktyce.

 

Nowa seria CF i XF wyznacza nowe standardy

Od 55 lat pojazdy ciężarowe należące do firmy Van de Brug Int. Tanktransport BV transportują oleje i tłuszcze pochodzenia roślinnego i zwierzęcego przez Europę. Większość pojazdów we flocie niebiesko-białych to pojazdy marki DAF. „Wybór strategiczny”, mówi współwłaściciel firmy, Evert van de Brug. „Jakość pojazdów i serwisu jest fantastyczna. Firma DAF naprawdę wyznacza nowe standardy dzięki nowej generacji modeli CF i XF".

 

 

Evert van de Brug — współwłaściciel firmy

Kiedy firma DAF wprowadziła na rynek nowe modele CF i XF, obiecała, że możliwe będzie osiągnięcie dzięki nim oszczędności paliwa na poziomie 7%. Oczywiście Van de Brug był ciekaw, czy DAF będzie w stanie dotrzymać obietnicy.

 

Van de Brug: „Krótko mówiąc: tak, zdecydowanie! Szczerze mówiąc, wszyscy byliśmy raczej sceptyczni, ale liczby nie kłamią. Bez zbytniego wysiłku osiągnęliśmy oszczędności rzędu siedmiu do ośmiu procent w porównaniu z poprzednią generacją. To całkiem dobra poprawa, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że nasze pojazdy ciężarowe pokonują rocznie od 110 000 do 150 000 kilometrów”.

 

Wszyscy kierowcy firmy są Holendrami i żaden z nich nie odczuwa, jakoby prowadził „ekonomiczny pojazd”. Doświadczony kierowca, Peter, Kreuk zachwyca się „swoim” nowym modelem z serii CF. „Zmiana biegów jest płynna, pojazd przez długi czas utrzymuje przyspieszenie, a układ napędowy nie kurczy się w miarę poruszania się płynów po zbiornikach: po prostu utrzymuje obroty. To sprawia, że jazda tym pojazdem jest absolutnie wspaniała. Ponadto, fotele są znakomite, kabina jest niewiarygodnie luksusowa i wyposażona jest w świetne łóżko. Gdy schodzisz z materaca czujesz się świetnie wyspany. Jestem z tego naprawdę dumny!”

 
 
Van-de-brug-evert-van-de-brug
 
 
Van-de-brug-Peter-kreuk
 

Kierowca Peter Kreuk

Peter Kreuk: „Jeśli chodzi o nas, nowe modele CF i XF słusznie uzyskały miano międzynarodowych pojazdów ciężarowych roku 2018. To po prostu znakomite pojazdy ciężarowe, które spełniają wszystkie nasze życzenia”.

Odwiedź stronę firmy Van de Brug Int. Tanktransport BV