DAF dealer

Wydajność

Twój dealer DAF

Nasi mechanicy regularnie uczestniczą w specjalistycznych programach szkoleniowych, aby mogli być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie obsługi serwisowej pojazdów ciężarowych. Nikt nie zna naszych pojazdów ciężarowych lepiej niż my! 

 

Nasz sposób działania

Gdy zostawisz nam Twój pojazd ciężarowy w celu przeprowadzenia obsługi serwisowej, staramy się, aby mógł jak najszybciej i jak najbezpieczniej powrócić na drogę. W przypadku problemów z pojazdem ciężarowym lub konieczności uzyskania fachowej porady dealerzy firmy DAF mogą udzielić wszelkiej niezbędnej pomocy. Możesz także po prostu zajrzeć do nas, a my natychmiast wykonamy drobne naprawy. Jeśli będziesz musiał wrócić na drogę konkretnego dnia, zapewnimy, że Twój pojazd ciężarowy będzie gotowy do jazdy. Twoje życzenie jest dla nas rozkazem.

 

DAF dealer

Kontakt osobisty

Uważamy, że osobisty i nieformalny kontakt stanowi podstawę owocnej i długotrwałej współpracy. Jeśli potrzebujesz pomocy i akurat będziesz przejeżdżać obok jednego z naszych dealerów, nie wahaj się zaglądnąć. Jeśli Twój pojazd ciężarowy wymaga tylko niewielkiej regulacji lub drobnych napraw, można zaczekać u dealera na wykonanie zadania. Jeśli naprawa będzie wymagać więcej czasu, otrzymasz inny transport, który umożliwi przestrzeganie harmonogramu. W międzyczasie będziemy na bieżąco informować Cię o stanie Twojego pojazdu ciężarowego. Nasz osobisty kontakt jest jednym z atutów, dzięki którym mamy tak wielu powracających klientów. A my jesteśmy bardzo wdzięczni, że mają to w zwyczaju. 

 

Utrzymywanie wszystkich w porządku: przejrzystość

Po zidentyfikowaniu problemu natychmiast podamy odpowiednie informacje. Jeśli okaże się, że naprawa jest droższa niż oczekiwano, najpierw omówimy to z Tobą, aby końcowe koszty nie były dla Ciebie nieprzyjemną niespodzianką. Powiemy Ci dokładnie co jest przyczyną problemu, jak szybko możemy go rozwiązać i podamy realne oszacowanie kosztów. Podczas procedury uwzględniamy wszystkie istotne czynniki, takie jak wiek pojazdu ciężarowego. Ostatecznie to Ty jesteś osobą podejmującą decyzję o wykonaniu lub zrezygnowaniu z naprawy. 

 

Gotowi przez cały czas

Jeśli okaże się, że uzyskanie wymaganych części zamiennych w tym samym dniu będzie trudne, nigdy nie zrezygnujemy ze zmierzenia się z wyzwaniem, bez względu na to na czym ono polega. Wyślemy nawet taksówkę, aby odebrać części lub będziemy pracować po godzinach, jeśli będzie to konieczne! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wykonać pracę.

Twój dealer firmy DAF jest zawsze gotowy do pomocy i duże odległości nie stanowią przeszkody. Jeśli Twój pojazd ciężarowy zepsuje się na drodze, wyślemy mechanika, który rozwiąże problem, lub zorganizujemy odholowanie pojazdu ciężarowego. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez względu na sytuację zawsze będzie Cię miło widzieć u dealera firmy DAF. A kawa jest zawsze gorąca. 

 

 

5 powodów, by wybrać warsztat firmy DAF

 Dealerzy firmy DAF dysponują umiejętnościami i doświadczeniem, które pozwalają im oferować klientom wykonywanie wszelkich napraw i czynności z zakresu obsługi serwisowej. Wysoko wykwalifikowani specjaliści, korzystający z zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, utrzymują pojazd ciężarowy w doskonałej sprawności.

 
Więcej informacji o dealerze DAF
 

 

LEPSZY SERWIS

LEPSZY DAF