5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Proaktywne podejście

Twój dealer DAF

Dzięki naszej rozległej wiedzy na temat pojazdów ciężarowych firmy DAF możemy ostrzegać Cię o problemach, które mogą pojawić się w przyszłości.

 

Profilaktyczna obsługa serwisowa

Dokładna i profilaktyczna obsługa serwisowa może zapobiec uszkodzeniu pojazdu ciężarowego. Na przykład regularna kontrola i obsługa układu chłodzenia, akumulatora i zaworów silnika pojazdu ciężarowego pomaga uniknąć poważnych napraw. Jest to szczególnie ważne zimą, gdy ryzyko awarii i usterek jest większe. Prawidłowa obsługa serwisowa pojazdu ciężarowego ogranicza do minimum ryzyko usterek, których przecież wszyscy chcemy uniknąć!

 

 

Gotowy do doradzania

Dealer firmy DAF jest zawsze gotowy udzielić porad na temat obsługi serwisowej. Na przykład zalecamy wykonanie napraw prewencyjnych, gdy wiemy, że określony element wymaga wymiany po przejechaniu określonej liczby kilometrów. Lub gdy podzespół zbliża się do końca okresu eksploatacji. Pozwoli to uniknąć dodatkowej wizyty w warsztacie i zaoszczędzić czas, który trzeba byłoby na nią poświęcić. Dzięki aktualizowaniu danych o Twoim pojeździe ciężarowym możemy przeprowadzać różne naprawy zapobiegawcze, które pozwolą zapobiec możliwym do uniknięcia awariom pojazdu ciężarowego.

Proaktywność i profesjonalność. To właśnie jest wartość dodana!

 

 
DAF dealer

 

Aktualne oprogramowanie

Nasze narzędzie DAVIE, w którym przechowywane są wszystkie dane podzespołów elektronicznych Twojego pojazdu ciężarowego, zawiera zapisy o terminach wymaganych aktualizacji oprogramowania. Zalecamy, aby dealer robił to za Ciebie, ponieważ nieprawidłowa instalacja może spowodować problemy techniczne. Technologia ciągle się zmienia, a im nowszy jest pojazd ciężarowy, tym więcej systemów używa. Na szczęście nasze pojazdy ciężarowe stają się coraz lepsze, co oznacza mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia problemów. W połączeniu z profesjonalną obsługą serwisową skraca to czas przestojów pojazdu ciężarowego.

 

 
NGD-Safety-systems-2
 

 

Komfort i bezpieczeństwo

Firma DAF zapewnia użytkownikowi najwyższy priorytet od pierwszego dnia. Czy wiesz, że firma DAF stworzyła najbardziej przestronną kabinę wśród wszystkich producentów pojazdów ciężarowych? Kierowcy spędzają większość czasu w kabinie, więc bardzo ważne jest, aby spełniała ona wszystkie wymagania. Oczywiście bez obniżania poziomu bezpieczeństwa. Na przykład tempomat wyłącza się automatycznie po wykryciu przeszkody. Profilaktyczna obsługa serwisowa również przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa, ponieważ jesienią można się upewnić, że pojazd jest przygotowany na zimę, a wiosną wyczyścić układ chłodzenia zanim nadejdą letnie upały. Twój dealer firmy DAF zawsze chętnie udzieli porady.

 

Przejrzystość kosztów

Możemy przeprowadzić profilaktyczną obsługę serwisową, aby klienci byli zawsze gotowi na nadchodzącą porę roku. Jako Twój niezawodny partner, jesteśmy gotowi pomagać w dzień i w nocy. Możesz również podpisać umowę obejmującą obsługę serwisową, aby dokładnie wiedzieć, jakie będą koszty każdego roku. Wraz z dealerem możesz zsynchronizować okresy międzyserwisowe. Będąc kierowcą, możesz także samodzielnie wykonać niektóre czynności serwisowe, takie jak kontrola płynów i inne drobne czynności.

W razie wątpliwości lub wszelkich innych pytań dotyczących obsługi serwisowej zawsze zapraszamy do jednego z naszych dealerów. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

 

PACCAR Connect visual

PACCAR Connect - Uslugi polaczone

Connected Services to sposób na ułatwienie codziennej pracy. PACCAR Connect to nasza marka, która oferuje otwarte, proste i godne zaufania usługi sieciowe oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. PACCAR Connect to marka oferująca otwartą platformę służącą do integracji z systemami Twoich partnerów biznesowych.

Dowiedz się więcej
 

5 powodów, by wybrać warsztat firmy DAF

 Dealerzy firmy DAF dysponują umiejętnościami i doświadczeniem, które pozwalają im oferować klientom wykonywanie wszelkich napraw i czynności z zakresu obsługi serwisowej. Wysoko wykwalifikowani specjaliści, korzystający z zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, utrzymują pojazd ciężarowy w doskonałej sprawności.

 
Więcej informacji o dealerze DAF
 

 

LEPSZY SERWIS

LEPSZY DAF