DAF-Trucks-presents-new-merchandise-collection-02

Firma DAF przedstawia nową kolekcję gadżetów i materiałów promocyjnych

 
Download
  • poniedziałek, 15 października 2018
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Dla mężczyzn. Dla kobiet. Dla dzieci. Dla miłośników sportu. Dla firm. Do codziennego użytku. DAF Trucks przedstawia zupełnie nową kolekcję gadżetów i materiałów promocyjnych dla dużej rzeszy fanów, w tym serię upamiętniającą 90-lecie działalności firmy. Nowa kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym DAF: www.dafshop.com.

 

Praktyczność, styl i bardzo wysoka jakość — podobnie jak w przypadku samych pojazdów ciężarowych. Te istotne cechy stanowią podstawę nowej kolekcji, która została specjalnie zaprojektowana dla DAF.

Przyciągająca uwagę kolekcja heritage

W całkowicie nowej serii z niebieskimi akcentami można znaleźć atrakcyjne i praktyczne ubrania dla mężczyzn i kobiet (od t-shirtów i czapek po kurtki), wyjątkowe akcesoria DAF, takie jak torby, okulary przeciwsłoneczne, zegarki i breloki oraz piękną serię skórzanych akcesoriów solidnych jak firma DAF. Dostępna jest również kolekcja dziecięca, obejmująca odzież, czapki, przytulanki i akcesoria dla dzieci, a także kolekcja Heritage upamiętniająca 90-lecie DAF, w której można znaleźć specjalny parasol, czapkę i zegarek z edycji limitowanej.

Miniatura DAF A1600

Oczywiście DAF oferuje również bogaty wybór miniaturowych modeli najnowszej serii pojazdów ciężarowych. W bogatym asortymencie doskonale odwzorowanych pojazdów znajdują się wywrotki, przyczepy/naczepy niskopodwoziowe, podwozia pod zabudowę, cysterny i ciągniki siodłowe. Na szczególną uwagę zasługuje pięknie wykończona miniatura klasycznego modelu DAF A1600 w skali 1:50 i ciągnik XF z edycji limitowanej upamiętniającej 90-lecie firmy, który jest dostępny w trzech kolorach.

 
 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: Rutger.kerstiens@daftrucks.com

Zbigniew Kołodziejek
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 603 862 580
E: Zbigniew.Kolodziejek@Daftrucks.com