10-tysięczny pojazd DAF z fabrycznie wykonaną zabudową wyprodukowany w Leyland

 
Download
  • wtorek, 10 marca 2020
 

Zakład Leyland Trucks w Wielkiej Brytanii na swojej specjalnej linii fabrycznej wyprodukował 10-tysięczną zbudowę PACCAR Body — to prawdziwy kamień milowy w realizacji programu projektowania, produkcji i montażu zabudów skrzyniowych, kurtynowych i Aerobody.

 

Zabudowy PACCAR Body, wyróżniające się spośród propozycji innych producentów pojazdów ciężarowych, są dostępne na podwoziach 4x2 w serii LF i CF marki DAF. Wiodący klienci, tacy jak Royal Mail, korzystają z programu zabudów fabrycznych od jego inauguracji w 2007 roku.

Oferta fabryczna obejmuje zabudowy skrzyniowe, kurtynowe i Aerobody oraz niezliczoną liczbę opcji długości, wysokości i szerokości, platform załadowczych i rodzajów oświetlenia, a także wiele innych możliwości. Brane są pod uwagę wymagania poszczególnych klientów, które mogą odnosić się do pełnego wykończenia pojazdu, włącznie z kompletnym lakierowaniem i nałożeniem odpowiednich oznaczeń klienta.

Odbiorcą 10-tysięcznego pojazdu — 12-tonowego modelu DAF LF 180 z zabudową kurtynową — jest brytyjski operator Hallam Express z siedzibą w Sheffield. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że za pośrednictwem naszego dealera DAF mamy możliwość zakupu kompletnego pojazdu o wybranej przez nas specyfikacji wraz z zabudową” — mówi David Simpson, dyrektor zarządzający Hallam Express. „Fabryczny montaż zabudów zapewnia doskonałą jakość i znacznie skraca czas realizacji. To właśnie nazywam kompleksową obsługą w jednym punkcie”.

 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: Rutger.kerstiens@daftrucks.com

Zbigniew Kołodziejek
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 603 862 580
E: Zbigniew.Kolodziejek@Daftrucks.com