Download
  • poniedziałek, 10 sierpnia 2020
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Firma DAF Trucks zasiliła flotę miejskich pojazdów komunalnych Belgradu 44 nowymi ciężarówkami

Obsługa, niezawodność i kompletna oferta: właśnie te czynniki miały wpływ na podjęcie decyzji o współpracy z DAF.

DAF wzbogacił flotę miejskich pojazdów komunalnych Belgradu, stolicy Republiki Serbii, 44 nowymi ciężarówkami. Zamówienie obejmowało pojazdy ciężarowe z serii LF i CF o różnych konfiguracjach osi pod różne zabudowy.

 
DAF-Trucks-delivers-44-city-sanitation-vehicles-to-Belgrade
 

Pojazdy marki DAF stanowią obecnie połowę belgradzkiej floty liczącej w sumie 200 pojazdów komunalnych. Decyzja o ponownym wyborze oferty DAF opierała się na trzech kluczowych czynnikach: sprawdzonej obsłudze, niezawodności pojazdów ciężarowych oraz możliwości zakupu i serwisowania w pełni wyposażonych pojazdów bezpośrednio u lokalnego dealera, Braca Crnomarkovic, przez miejską firmę sprzątającą Gradska Ćistoća.

Śmieciarki

Firma Gradska Ćistoća jest odpowiedzialna nie tylko za wywóz śmieci, ale także za czyszczenie ulic i odśnieżanie dróg w stolicy Serbii. Zamówienie obejmowało śmieciarki wyposażone w zabudowy z załadunkiem bocznym i czołowym o pojemności 18 i 22 m3 oraz beczkowozy do czyszczenia ulic i zamiatarki, które zimą z łatwością można przekształcić w pługi śnieżne.

Prężny rozwój serbskiej stolicy

„Belgrad prężnie się rozwija, co przekłada się na rosnącą liczbę mieszkańców” — mówi Marko Popadic, dyrektor firmy Gradska Ćistoća. „Obecnie w mieście i na przedmieściach mieszka 1,7 mln osób. Obciążenie wzrasta, więc wciąż udoskonalamy jakość i przyspieszamy tempo świadczenia usług. To sprawia, że usługi świadczone przez sieć dealerów DAF oraz niezawodność pojazdów mają dla nas kluczowe znaczenie. Wymiana dotychczasowych pojazdów firmy na nowe ciężarówki marki DAF poprawiła wydajność i bezpieczeństwo pracy oraz poziom czystości w mieście”.

„Jesteśmy z tego bardzo dumni!”

„To największe zamówienie, jakie otrzymaliśmy dotychczas z Serbii” — mówi Richard Zink, członek zarządu firmy DAF odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. „Wraz z dealerem DAF, Braca Crnomarkovic, przedstawiliśmy firmie Gradska Ćistoća kompletny pakiet usług, który idealnie odpowiada jej potrzebom. Obecnie firma ta dysponuje flotą około 100 pojazdów marki DAF, które zapewniają czystość na belgradzkich ulicach. Jesteśmy z tego bardzo dumni!”. 

Podpis pod zdjęciem 

Firma DAF Trucks dostarczyła 44 w pełni wyposażone miejskie pojazdy komunalne do przedsiębiorstwa zajmującego się utrzymaniem czystości w Belgradzie.

 
 

Dane kontaktowe dla prasy: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel.: +31 (0)40 214 4191
E-mail: Rutger.kerstiens@daftrucks.com

Zbigniew Kołodziejek
Marketing Manager
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
T. +48 22 458 95 30
M. +48 603 862 580
E: Zbigniew.Kolodziejek@Daftrucks.com
 

 

Rutger Kerstiens