• czwartek, 20 lipca 2017
  • Warszawa
 

Firma BATIM odbiera 100-go DAFa

 
DAF Batim
 

Odebrany pojazd posiada oszczędny silnik PACCAR MX 13 o mocy 460 KM ze zautomatyzowaną skrzynią biegów oraz maksymalne zbiorniki paliwa, dostępne dla tej wersji, 690+400 litrów. Wyposażony jest w telefon TruckPhone, układ kamer bocznych oraz kamerę przednią z rejestratorem. Dla wygody oraz bezpieczeństwa kierowcy zamontowane zostały luksusowy fotel, lodówka, tempomat przewidujący.

Firma Batim po raz pierwszy zakupiła pojazdy DAF w listopadzie 2016 roku, a obecnie posiada ich już 100. Przed zakupem Batim testował samochody marki DAF, które spełniły wysokie oczekiwania kierowców firmy, dotyczące wyposażenia pojazdów. „Marka DAF spełnia wszystkie wymagania naszej floty i naszej firmy. DAF jest bardzo elastyczną firmą. Można się skontaktować z technikami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 12 miesięcy. Po porstu DAF jest przygotowany na to, zęby obsługiwać naszą firmę, zna nasz filozofię, wie czego oczekujemy, a dla nas to jest najważniejsze” – powiedziała Pani Barbara Edelmuller-Generaux.

Firma Batim działa na rynku transportowym od 22 lat. W swojej flocie posiada 435 samochodów. Każdego roku dokupuje samochody ciężarowe.