Download
  • niedziela, 26 września 2021
  • DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
 

DAF Trucks Polska we współpracy z firma Kuehne+Nagel otrzymał zaszczytne wyróżnienie pomocy logistycznej w czasie tegorocznej edycji Maratonu Warszawskiego

który odbędzie się w Warszawie w 26.09.2021

DAF Trucks Polska we współpracy z firma Kuehne+Nagel otrzymał zaszczytne wyróżnienie pomocy logistycznej w czasie tegorocznej edycji Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się w Warszawie w 26.09.2021

 
firma Kuehne Nagel
 

Jako partner logistyczny firmy wspólnie dostarczą ciągniki siodłowe DAF i naczepy należące do Kuehne+Nagel oraz obsługę logistyczną dla zaplecza Maratonu. Obie firmy zostały wybrane ze względu na pierwszoplanową rolę, jaką odgrywają na polskim rynku jako dostawcy rozwiązań transportowych w przypadku firmy DAF oraz rozwiązań dla łańcuchów logistycznych w przypadku firmy Kuehne+Nagel. 

„DAF Trucks Polska wspiera aktywność fizyczną jako element rozwoju osobistego niezwykle ważny w całościowym podejściu do zdrowia i wydajności ludzkiej. Są to elementy nierozerwalnie związane z filozofią firmy DAF, która ma ambicję pokonania dodatkowej mili po to, żeby dostarczać zawsze właściwych i najlepiej dostosowanych do warunków pracy w konkretnej firmie rozwiązań transportowych. Bycie najbliżej klienta i rynku wymaga dużej sprawności operacyjnej. Hart ducha i wytrwałość wykuwa się właśnie w efekcie realizacji osobistych ambicji w czasie zdrowej rywalizacji sportowej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych i kolejnych zmaganiach. Zapraszamy też do miasteczka przy parku fontann, gdzie przygotowaliśmy szereg atrakcji w tym po raz pierwszy publicznie w Polsce prezentację Nowej Generacji Pojazdów DAF” – powiedział Mariusz Piszczek Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

„Misja Fundacji „Maraton Warszawski” dotycząca popularyzacji biegania jest spójna z wartościami pielęgnowanymi w Kuehne+Nagel. Wspieranie pracowników w realizacji ich sportowych ambicji jest nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. Wierzymy, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pozwala naszym pracownikom na rozwój własnych pasji i samorealizację. Cieszymy się, że w tym roku możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspierać logistykę tak prestiżowej imprezy” – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

W Maratonie wystartuje 10 zawodników z firmy DAF Trucks Polska oraz 10 zawodników Kuehne+Nagel, a dziesiątki wolontariuszy wraz z rodzinami będą dopingować swoich kolegów i swoje koleżanki podczas ich sportowych wyczynów. Dodatkowo podczas całego dnia imprezy będzie można odwiedzić stoisko partnerów logistycznych w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. 

 

Uwagi dla wydawcy:

Dodatkowe informacje można uzyskać:
DAF Trucks Polska Sp. z o.o.
Dział Marketingu
Zbigniew Kołodziejek,
+48 603 862 580