Maintenance-Plus-Headerbeeld

Pakiet DAF Maintenance Plus

 

Unikaj niespodzianek!

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ograniczyć do minimum przestoje pojazdów ciężarowych. Właśnie dlatego dodaliśmy szereg bezpłatnych dodatkowych kontroli do szerokiej gamy testów i prac serwisowych, które już zawiera standardowy przegląd X/Y. 

Maintenance-plus-PACCAR-parts-Tabel-1600x250_pl
 

Pakiet DAF Maintenance Plus

W ramach pakietu DAF Maintenance Plus poddajemy pojazd ciężarowy dokładnej kontroli oraz przeprowadzamy profilaktyczną obsługę serwisową w porozumieniu z jego właścicielem. Wiemy, do jakich zadań wykorzystujesz swój pojazd, dlatego sprawdzimy, czy przed kolejnym serwisem pewne części nie wymagają wymiany. Dzięki temu unikniesz nieplanowanych przestojów oraz innych niespodzianek.

Mówiąc najprościej, pakiet DAF Maintenance Plus składa się ze standardowego przeglądu X/Y oraz bezpłatnych usług dodatkowych.

Nie przegap okazji!

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie DAF Maintenance Plus lub umówić się na wizytę? Zachęcamy do kontaktu z dealerem!

 

Kupony rabatowe są ważne do 31.12.2021 r. i mogą z nich skorzystać wyłącznie posiadacze kart MAX Card. Promocja nie dotyczy kontraktów serwisowych.
* Bezpłatne aktualizacje pojazdu zgodnie z ofertą DAF