Tree transport

Utrzymywanie pojazdu na drodze

DAF Uptime Plus

 

Najważniejsze zalety usługi DAF Uptime Plus: 

  • Gwarancja mobilności: pojazd wraca do ruchu w ciągu 8 godzin
  • Wymiana pojazdu lub finansowa rekompensata, gdy przestój jest dłuższy
  • Finansowa rekompensata w wysokości 300 EUR dziennie przez maksymalnie 15 dni
  • Priorytetowa pomoc świadczona przez wiodącą w branży pomoc drogową DAF ITS
  • Błyskawiczna wysyłka wszystkich potrzebnych części
 
 

Kiedy czas pracy bez przestojów pojazdu jest głównym priorytetem

Czas to pieniądz, dlatego utrzymanie sprawności pojazdu ciężarowego jest bardzo ważne. Dla firmy DAF Twoja działalność biznesowa stanowi priorytet. Z tego względu nasze pojazdy zapewniają wyjątkową jakość, niezawodność i opłacalność. Jednak nawet w najlepszym przypadku od czasu do czasu mogą wystąpić nieoczekiwane trudności. Aby zapewnić Ci pełne poczucie spokoju, rozszerzyliśmy nasze dotychczasowe kontrakty serwisowe specjalnie z myślą o Tobie.

Usługa DAF Uptime Plus zapewnia optymalną eksploatację pojazdu oraz najbardziej wszechstronną z dostępnych usług zapewnienia mobilności. W przypadku awarii pojazdu nasza międzynarodowa pomoc drogowa DAF International Truck Service (ITS) udzieli natychmiastowej pomocy w każdym miejscu. Ponadto nasza sieć dealerów DAF jest dobrze przygotowana, aby umożliwić jak najszybszy powrót pojazdu na trasę.

uptime plus
 

 

OFERTA SPECJALNA

  • Bezpłatna usługa DAF Uptime Plus
  • Dodatkowo 15 EUR rabatu na opłatę miesięczną
  • Ważna tylko w przypadku pakietów Flex Care i Full Care wykupionych na ponad 3 lata

 

 
DAF-MultiSupport-Flex-Care
DAF_MultiSupport_Full_Care_Uptime
 

DAF MultiSupport

Usługa DAF Uptime Plus jest dostępna w naszych kompleksowych umowach Flex Care i Full Care. Jeśli przestój wynika z wystąpienia problemów z nadwoziem/zabudową, w ramach usługi DAF Uptime Plus pomoc drogowa DAF ITS dołoży wszelkich starań, aby przywrócić sprawność pojazdu. Jednakże zapewnienie pojazdu zastępczego i rekompensata finansowa nie będą miały w takim przypadku zastosowania.

Specjalistyczne porady

Naszym stałym celem jest oferowanie rozwiązań, które pomogą w rozwoju Twojej firmy. Przedstawiciel lub dealer DAF z przyjemnością omówi korzyści płynące z usługi DAF MultiSupport.

Dowiedz się więcej o programie DAF MulitSupport