Repair-and-Maintenance-interiorfilter-replace

DAF MultiSupport

Więcej niż tylko naprawy i obsługi

Odpowiednio dobrane rozwiązania w dziedzinie napraw i obsług. W sektorze transportu wszystko jest nastawione na maksymalizację produktywności i minimalizację kosztów: najwyższy możliwy zysk na tonę/kilometr. DAF MultiSupport oferuje odpowiednio dobrane rozwiązania w dziedzinie napraw i planowych obsługktóre zapobiegają nieprzyjemnym niespodziankom, kontrolują miesięczne koszty i zapewniają poczucie pełnego bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji o korzyściach

Dlaczego warto wybrać opcję DAF MultiSupport

 

DAF MultiSupport oferuje szeroki wachlarz pakietów usług naprawczych i serwisowych wydłużających czas eksploatacji, umożliwiających kontrolę nad kosztami i ograniczających zagrożenia. Klient samodzielnie określa poziom usług. Istnieje także możliwość rozszerzenia kontraktu na wyposażenie i konstrukcję przyczepy/naczepy.
Zapewniamy elastyczną dostępność w kraju i za granicą, co zapewnia perfekcyjne utrzymanie floty i maksymalną dostępność pojazdów. Ponadto dzięki umowie przedsiębiorca może skoncentrować się na prowadzeniu właściwej działalności.

 
 
DAF Dealer locator sales advice

12.500

Klienci

DAF Driver dealer locations

1.000

Lokalizacje punktów dealerskich

DAF connect higher return per kilometre

20

Miliony kilometrów dziennie

 
 

Elastyczne pakiety przy stałej stawce

DAF MultiSupport pomaga jeszcze efektywniej wykorzystywać flotę. Nasze pakiety obejmują rozwiązanie serwisowe dostosowane do indywidualnych wymagań praktycznie dla każdego pojazdu i mogą obejmować okres nawet 8 lat.

Care⁺ Xtra Care Flex Care Full Care
Obsługa serwisowa
R&M Service Planner
Naprawy układu napędowego
Naprawy pozostałych podzespołów
Wymiana części podlegających normalnemu zużyciu
Pomoc w razie awarii
Uptime plus
Obowiązkowe przeglądy techniczne
Usługi połączone
Customer Notifications
Raporty
Inne produkty

Standard

Optional

 
Pobierz broszurę
 
 

Korzyści

 • Pełna kontrola nad finansami
 • Zwiększenie wartości trwałej
 • Eksploatacja bez obaw
 • Oszczędność czasu, nakładu pracy i pieniędzy
 • Maksymalny czas pracy przy optymalnej wydajności pojazdu
 • Wykwalifikowani serwisanci DAF w każdym punkcie dealerskim udzielają specjalistycznych konsultacji, pomocy i wsparcia
 • Bezpieczna sytuacja pozwala skupić się na podstawowej działalności
 • Pojazd jest zawsze utrzymany w idealnym stanie
 • Obniżamy całkowity koszt eksploatacji!
 
 
 
 
DAF-MultiSupport-visual-Shot_0010_030_210506

Proaktywne podejście do obsługi

Skróć przestoje do minimum dzięki szybkim i kompleksowym pracom serwisowym Oferowana przez firmę DAF usługa R&M Service Planner uwolni Cię od części obowiązków, przejmując planowanie czynności obsługowych przy Twoich pojazdach. Opierając się na danych o pojeździe, które są gromadzone w czasie rzeczywistym, dealer skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin wizyty w warsztacie, gdy pojazd będzie wymagał serwisu. Dopilnujemy, by Twoja flota pojazdów była zawsze w optymalnym stanie, pozwalając Ci się skupić na dalszej optymalizacji działania.

 

Szybszy powrót na trasę

DAF MultiSupport Uptime Plus łączy optymalną pracę pojazdu i najbardziej kompleksową usługę naprawczą realizowaną w ramach DAF International Truck Service.

Usługa Uptime Plus

 • Awarią zajmie się DAF ITS
 • Szybka, niezawodna pomoc 24/7 świadczona przez 1000 dealerów DAF
 • Powrót pojazdu na drogę w ciągu 8 godzin
  W przypadku długotrwałej naprawy udostępnienie pojazdu zastępczego nawet na 10 dni
  - Rekompensata finansowa nawet za 10 dni jako alternatywa dla pojazdu zastępczego
  - W przypadku pojazdów specjalistycznych zapewniamy odszkodowanie finansowe za okres do 15 dni
   
uptime plus
 
 

Sieć serwisowa DAF — zasięg krajowy i międzynarodowy

Możliwość skorzystania z usług serwisowych u dealera, który jest najbliższy Twojego miejsca działania, pozwoli uzyskać najwyższy poziom wydajności operacji floty pojazdów. Dzięki usłudze DAF MultiSupport możesz korzystać z pełnej obsługi serwisowej u dealerów z całej Europy. Zapewnia to maksymalną elastyczność i pozwala bezproblemowo wpleść serwis w harmonogram operacji floty.

Samodzielnie poznaj zalety

 • Serwis w warsztacie najbliższym Twojemu rejonowi działania
 • Optymalny poziom wykorzystania floty dzięki usługom serwisu świadczonym przez krajowych i zagranicznych dealerów
 • Maksymalna elastyczność obsługi pojazdów w dowolnie wybranym kraju.

 

 
DAF-Dealer-Network-2017229-1000
 
 

Opinia klientów DAF MultiSupport

 
 

Często zadawane pytania (FAQ)

 

 
Kliknij tutaj
 
 • Z kim będę mieć do czynienia?
  W ramach kontraktu DAF MultiSupport podpisywana jest umowa z firmą DAF Trucks N.V. Daje to pewność, że zawsze będzie dostępny dealer firmy DAF o najwyższych kwalifikacjach, który zrealizuje usługi DAF MultiSupport. Usługi DAF MultiSupport będą realizowane przez dealera macierzystego, który ma największą wiedzę w zakresie pojazdów, eksploatacji i wymagań, dzięki czemu jest w stanie zapewnić możliwie najlepszą obsługę.
 • Czy po podpisaniu kontraktu DAF MultiSupport mogę zlecać obsługę serwisową i naprawy dowolnie wybranemu warsztatowi DAF?

  Ponieważ umowa DAF MultiSupport jest zawierana z firmą DAF Trucks N.V., możesz wybrać krajowego lub zagranicznego dealera, zawsze mieć w pobliżu warsztat DAF, który umożliwi świadczenie usług w dowolnym miejscu i czasie i zapewni maksymalną elastyczność.

 • Czy stawka za kontrakt DAF MultiSupport jest stała przez określony czas?
  Możesz określić taryfę powiązaną z indeksem, która jest okresowo korygowana, lub taryfę zabezpieczoną przed inflacją, która pozostanie bez zmian przez cały czas obowiązywania umowy.
 • Co zrobić, jeśli zechcę zmienić umowę?
  Jeśli zechcesz zmienić umowę DAF MultiSupport, powiadom o tym fakcie firmę DAF Trucks, by umożliwić podjęcie działań mających na celu zapewnienia wysokiej jakości usług i maksymalnego wykorzystania możliwości pojazdu ciężarowego. W przypadku zmiany umowy DAF MultiSupport może być konieczna korekta taryfy.
 • Dlaczego warto wykupić kontrakt DAF MultiSupport?

  Dzięki naszym elastycznym ofertom kontrakt DAF MultiSupport zapewnia pełną kontrolę finansową w stałej, wstępnie uzgodnionej cenie, optymalną eksploatację pojazdów, maksymalny czas pracy bez przestojów i wyższą wartość pojazdów przy odsprzedaży.

 • W jaki sposób kontrakt DAF MultiSupport może zwiększyć wartość mojego pojazdu przy odsprzedaży?
  Usługi DAF MultiSupport gwarantują najwyższy poziom obsługi klienta. Korzyści z obsługi serwisowej i napraw realizowanych w pojazdach zgodnie ze standardami DAF, przy zastosowaniu oryginalnych części DAF, będą widoczne nie tylko w wyższym poziomie niezawodności i trwałości pojazdu, ale również w wyższej wartości jego odsprzedaży. Firma DAF gwarantuje wyższą wartość trwałą dzięki usługom DAF MultiSupport.
 • Jak elastyczne są pakiety DAF MultiSupport?
  Pakiety mogą obejmować różne zakresy produktów. Istnieje możliwość wyboru dodatkowych produktów. Do każdego pakietu dostępna jest inna gama produktów opcjonalnych, które można wybrać. Dzięki wszechstronności naszego programu usług DAF MultiSupport oraz wysokiej jakości procesów realizowanych w jego ramach jesteśmy w stanie zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązanie.
 • Czym jest usługa International Truck Service (ITS) firmy DAF?
  W przypadku awarii lub innej nieoczekiwanej sytuacji klienci mogą w pełni polegać na usługach DAF International Truck Service (ITS) i sieci punktów serwisowych DAF gęsto oplatającej całą Europę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Doświadczeni operatorzy oferują wszelką pomoc niezbędną do jak najszybszego przywrócenia sprawności pojazdu, w dziesięciu różnych językach.