Maintenance-Plus-Headerbeeld

Nowość: DAF Maintenance Plus

 

Wirus COVID-19 wywiera ogromny wpływ na gospodarkę i sektor transportu. Podczas gdy przedsiębiorstwa transportowe działające w sektorach o krytycznym znaczeniu dokładają wszelkich starań, aby działać na pełnych obrotach, pozostali przewoźnicy zmuszeni są do ograniczenia działalności. Jako dealer DAF rozumiemy to lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego właśnie pragniemy wspierać naszych klientów w tym trudnym czasie.

 

Partner, na którym można polegać

W przypadku pojazdów ciężarowych wykorzystywanych w najistotniejszych sektorach serwisowanie jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z kolei w przypadku pojazdów ciężarowych, które używane są obecnie rzadziej lub wcale, jest to idealny moment na profilaktyczną obsługę serwisową. Dzięki temu przedsiębiorstwa będą mogły liczyć na maksymalny czas pracy pojazdów bez przestojów, gdy nastąpi odmrożenie gospodarki. Z tego powodu oferujemy bezpłatne ulepszenie przeglądu X/Y do pakietu DAF Maintenance Plus. Oznacza to dostęp do dodatkowych korzyści związanych z kluczowymi częściami, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania* oraz kompleksowej, profilaktycznej kontroli najważniejszych podzespołów pojazdu ciężarowego.

 

pl164760_PACCAR_Tabel_1600x250_pl_pl

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jako dealer DAF pragniemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić naszym klientom wsparcie. Można na nas polegać, zwłaszcza w tym trudnym okresie. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub szczególnych wymagań.

 

Kupony MAX na kluczowe części Euro 5

164825_coupons_1600_pl-pl

Kupony MAX na kluczowe części Euro 6

164285_Euro6_coupons_1600_pl-pl

Kupony rabatowe są ważne do 01.04.2021 r. i mogą z nich skorzystać wyłącznie posiadacze kart MAX. Promocja nie dotyczy kontraktów serwisowych.
*Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zgodne z wytycznymi DAF.