Foto Van Osselaer DEF

Van Osselaer Peter & Co

„Szkolenie DAF dla kierowców sprawia, że kierowcy jeżdżą nie tylko ekonomiczniej, ale również szybciej”.

Peter Van Osselaer, dyrektor handlowy w Van Osselaer Peter & Co

 

WYNIK 100% DZIĘKI SZKOLENIU DAF DLA KIEROWCÓW

W firmie Van Osselaer Peter & Co zauważono obniżenie średniego zużycia paliwa.

EKONOMIA I KOMFORT

Firma Van Osselaer Peter & Co z siedzibą w Dendermonde na początku przez wiele lat zajmowała się transportem i logistyką substancji niebezpiecznych i używanych akumulatorów. Ponieważ podwozie pod zabudowę DAF CF zapewnia wysoki poziom oszczędności, komfortu i bezpieczeństwa, jest idealnym narzędziem do tego typu pracy.

ZNAKOMITY ZWROT Z INWESTYCJI

Ten pojazd transportowy został ostatnio wprowadzony do certyfikowanego szkolenia DAF prowadzonego przez Akademię Transportu: “Zgodnie z wymogami Kodu 95 szkolenie z zakresu eco-drivingu to obowiązkowa część stałych programów doskonalenia jazdy. Szkolenie zawsze przynosi znakomity zwrot z inwestycji.” Kierowcy z firmy Van Osselaer Peter & Co byli bardzo zadowoleni z połączenia teorii i praktyki, a po kursie prowadzili pojazdy znacznie ekonomiczniej. Niektórzy z nich osiągnęli nawet wynik 100% w elementach praktycznych!

KIEROWCA I POJAZD TO JEDNO

“Co ciekawe, bardziej ekonomiczna jazda nie wpłynęła negatywnie na czasy przejazdów. W rezultacie korzyści pojawiły się we wszystkich obszarach.” – mówi Peter Van Osselaer. A fakt, że firma DAF Trucks Belgium i jej franczyzobiorcy oferują szkolenie bezpłatne każdemu, kto zakupi nowy pojazd ciężarowy, to ogromna wartość dodana dla tej firmy transportowej z Dendermonde. “Oznacza to, że można naprawdę maksymalizować oszczędności podczas użytkowania modelu DAF CF i dać kierowcy poczucie, że kierowca i pojazd to jedno.”

Peter Van Osselaer, dyrektor handlowy w Van Osselaer Peter & Co
Foto Van Osselaer DEF Round
 
 

 

Inne historie: