Foto zaakvoerder L Van Bogaert DEF

L. Van Bogaert Transport

„SZKOLENIE DAF DLA KIEROWCÓW NASTAWIONE NA OKREŚLONY POJAZD CIĘŻAROWY PRZYNOSI ZNAKOMITE EFEKTY”

Bart Malfliet, dyrektor handlowy w L. Van Bogaert Transport

 

ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA OBNIŻYŁO SIĘ O OD 2 DO 3 LITRÓW

Firma L. Van Bogaert Transport nieustannie inwestuje w modernizację floty, która składa się prawie wyłącznie z pojazdów DAF XF. To oszczędne pojazdy ciężarowe, a dzięki szkoleniu DAF dla kierowców stają się jeszcze oszczędniejsze.

SZEROKA OFERTA PRZYCZEP/NACZEP

Firma L. Van Bogaert Transport działa od 85 lat. Początkowo zajmowała się transportem na potrzeby przemysłu budowlanego, ponieważ w tym regionie działało wiele przedsiębiorstw budowlanych. Flota składa się z różnych wersji ciągników DAF XF oraz przyczep/naczep z zabudową kurtynową, platformowych, pojazdów z żurawiem i pojazdów platformowych.

PRZEKSZTAŁCENIE POTRZEBY W KORZYŚĆ

“Firmy transportowe potrzebują coraz nowocześniejszych szkoleń dla kierowców ze względu na wymogi Kodu 95. Firma DAF przekształciła tę potrzebę w korzyść dzięki dostosowaniu szkolenia z eco-drivingu bezpośrednio do pojazdu, który zazwyczaj prowadzi dany kierowca” – mówi Bart Malfliet. W ten sposób kierowcy dowiadują się, jak wykorzystywać wszystkie dostępne w pojeździe opcje do bardziej ekonomicznej jazdy. “Nasi kierowcy doskonale wykorzystują nabytą wiedzę, dzięki czemu średnie zużycie paliwa spadło o od dwóch do trzech litrów” – dodaje Bart Malfliet.

DAF WIE, CO ROBI

Bart Malfliet podkreśla, że nieodpłatne szkolenia dla kierowców DAF, oferowane przez DAF Trucks przy zakupie każdego nowego pojazdu ciężarowego, to fantastyczny dodatek do zakupu. “Szkolenie skoncentrowane na każdym nowo zakupionym pojeździe pozwala obniżyć zużycie paliwa i pomaga kierowcom utrzymać koncentrację. Dlatego szkolenie to doskonałe narzędzie do ciągłego podnoszenia współczynnika wyniku kierowcy przez każdego kierowcę, dzień po dniu.”

Bart Malfliet, dyrektor handlowy w L. Van Bogaert Transport

Foto zaakvoerder L Van Bogaert DEF round
 
 

 

Inne historie: