DAF XF
 

Ewolucja w wyglądzie zewnętrznym

Doskonały wygląd to znak rozpoznawczy marki DAF

DAF XF z odświeżonym nadwoziem wyraźnie świadczącym o klasie premium to najatrakcyjniejsza ciężarówka na drodze. A zmodernizowane wnętrze spodoba się kierowcom jeszcze bardziej niż w przypadku poprzednich modeli.

DAF XF
 

Stylistyka

Nowa stylistyka sprawia, że DAF XF to najatrakcyjniejsza ciężarówka na drodze. Przekłada się to również korzystnie na aerodynamikę nadwozia, która ma spore znaczenie w kwestii efektywności transportu.

 

 

Więcej informacji o DAF XF
 

DAF XF
Najatrakcyjniejsze wnętrze w tej klasie

Seria DAF XF jest znana na całym świecie z wysokich standardów wyposażenia kabiny.

Dowiedz się więcej
DAF XF
Układ napędowy

Oszczędność paliwa jest wynikiem doskonałej integracji całego układu napędowego złożonego z najwyższej klasy silników, przekładni oraz tylnych osi.

Dowiedz się więcej
DAF XF
Idealna baza pod dowolną zabudowę

Przemyślana konstrukcja podwozia to kolejny przejaw stosowania filozofii Pure Excellence. Podwozie zostało wykonane ze stali o wysokiej jakości, dzięki czemu jest lekkie, wytrzymałe i stabilne. Oferuje także rozwiązania umożliwiające oszczędzanie miejsca, które z pewnością zostaną ciepło przyjęte przez firmy wykonujące zabudowy nadwozi.

Dowiedz się więcej
 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektywność i wydajność w pracy zależą przede wszystkim od wyboru odpowiedniego pojazdu ciężarowego, dopasowanego do określonych potrzeb klienta. Dopasuj kabinę, kolor, wygląd zewnętrzny, układ napędowy, podwozie i wiele innych elementów za pomocą narzędzia do trójwymiarowej konfiguracji 3D DAF Truck Configurator.

Uruchom konfigurator