DAF CF interior

Wzór do naśladowania pod względem komfortu kierowcy

Wnętrze kabiny DAF-a CF cechuje się nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością, które nie mają sobie równych w branży.

 

Zmiany we wnętrzu

 Wnętrze kabiny modelu DAF CF nie tylko doskonale wygląda, ale także zapewnia wysoki komfort dzięki bardzo niskiemu poziomowi hałasu. Fotele otrzymały nowe wykończenie, a na kierownicy znalazły się srebrne akcenty. Ściany, materace i zasłony mają nową, ciepłą kolorystykę i tworzą stylowe otoczenie, które sprawia, że kierowca czuje się jak w domu. Ponieważ DAF CF jest najbardziej uniwersalnym pojazdem ciężarowym na rynku, klienci mają do wyboru wiele opcji umożliwiających dostosowanie kabiny do osobistych upodobań i potrzeb transportowych.


DAF CF interior

Doskonały wygląd elementów wykończenia

Deska rozdzielcza ma standardowe wykończenie w kolorze Dark Sand z panelami dekoracyjnymi w kolorze Black Rock. Dostępne są także panele dekoracyjne w kolorach Rustica (faktura drewna) oraz Argenta (srebrny kolor). Efektem jest bardzo nowoczesny wygląd.

 

Udoskonalenia w linii Exclusive

Wnętrze można upiększyć za pomocą wysokiej jakości elementów wykończenia Exclusive w obszarze deski rozdzielczej i drzwi. Efektem jest luksusowa, sześciogwiazdkowa przestrzeń do pracy i wypoczynku dla kierowcy.

DAF CF
 
DAF CF interior

Udoskonalony system informacji dla kierowcy

Atrakcyjna dla oka, przejrzysta tablica przyrządów otrzymała nowe czcionki i nową szatę graficzną, dzięki czemu stała się bardziej czytelna. Panel z informacjami dla kierowcy zapewnia więcej informacji, zwiększając wygodę i efektywność pracy. Aby dodatkowo zwiększyć efektywność kierowcy, ustawienia na tablicy wskaźników zgrupowano w bardziej logiczny sposób, a funkcja asystenta wydajności kierowcy (DPA) wyświetla jeszcze więcej porad dotyczących ekonomicznej jazdy.

 

Komfortowa klimatyzacja

Zupełnie nowy moduł sterowania klimatyzacją wyróżnia się wygodą i łatwością obsługi. Jest wyposażony w funkcję odszraniania, wentylacji podczas postoju, ogrzewania podczas postoju z ustawieniem czasu, opcjonalnego wykorzystania ciepła resztkowego i automatycznej recyrkulacji powietrza. Na tylnej ścianie kabiny znajduje się moduł regulacji temperatury, który umożliwia kierowcy sterowanie systemem z leżanki. Ponadto nowy system klimatyzacji i regulacji temperatury charakteryzuje się wyjątkową sprawnością, co przekłada się na niższe całkowite koszty eksploatacji. Maksymalny komfort i przytulne wnętrze niezależnie od warunków pogodowych.

DAF CF interior
 
DAF CF interior

Konfigurowalne przełączniki

Przejrzysty i intuicyjny układ deski rozdzielczej ułatwia obsługę. Dzięki inteligentnej elektronice pojazdu poszczególne przełączniki można rozmieścić odpowiednio do wymagań transportowych i osobistych preferencji kierowcy. Możliwość dostosowania układu przełączników do potrzeb kierowcy ułatwia dealerom i wytwórcom zabudów dodawanie nowych funkcji bez konieczności instalacji dodatkowych paneli sterowania. Niezależnie od konfiguracji zabudowy i podwozia model DAF CF umożliwia sterowanie poszczególnymi funkcjami z dowolnego miejsca na desce rozdzielczej. Zapewnia to idealne połączenie wysokiego komfortu kierowcy i maksymalnej efektywności pojazdu.

 

Nowe, doskonałe oświetlenie wnętrza

Całkowicie przeprojektowaliśmy oświetlenie wnętrza, którym można teraz sterować za pomocą innowacyjnego pokrętła. Przycisk sterowania umieszczono na samym środku konsoli, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Kierowca może wybierać między trybami oświetlenia dostosowanymi do różnych warunków jazdy i odpoczynku, a także skorzystać z funkcji przyciemniania.

DAF CF interior
 

 

Więcej informacji o DAF CF

 

DAF XF

Doskonały układ napędowy

Dostosowanie układu napędowego do specyfiki wykonywanych zadań pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 7%.

DAF CF

Idealna podstawa do rozwoju

Model DAF CF oferuje niezrównaną elastyczność konfiguracji podwozia niezależnie od tego, czy jest wyposażony w hakowe urządzenie transportowe, nadwozie platformowe, nadwozie skrzyniowe, czy inną zabudowę.

DAF CF

Wygląd zewnętrzny

DAF CF ma nowoczesne wzornictwo, które stanowi klasę samą dla siebie.