DAF CF
 

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny

Model DAF CF jest nie tylko najbardziej uniwersalnym pojazdem ciężarowym na rynku, ale także doskonale wygląda — zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Nowy wygląd zewnętrzny i wystrój wnętrza czynią z niego najbardziej atrakcyjną, wygodną i przyjemną w prowadzeniu ciężarówkę.

DAF CF exerior

 

Stylistyka 

 DAF CF ma nowoczesne wzornictwo, które stanowi klasę samą dla siebie.

 

 

Więcej informacji o DAF CF

 

DAF CF
Wzór do naśladowania pod względem komfortu kierowcy

Ponieważ model DAF CF jest najbardziej uniwersalnym pojazdem ciężarowym na rynku, dostępnych jest wiele opcji umożliwiających dostosowanie jego kabiny do osobistych upodobań i potrzeb transportowych.

DAF XF
Doskonały układ napędowy

Dostosowanie układu napędowego do specyfiki wykonywanych zadań pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 nawet o 7%.

DAF CF
Idealna podstawa do rozwoju

Model DAF CF oferuje niezrównaną elastyczność konfiguracji podwozia niezależnie od tego, czy jest wyposażony w hakowe urządzenie transportowe, nadwozie platformowe, nadwozie skrzyniowe, czy inną zabudowę.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Truck Configurator

Efektywność i wydajność w pracy zależą przede wszystkim od wyboru odpowiedniego pojazdu ciężarowego, który będzie dopasowany do określonych potrzeb klienta. Dopasuj kabinę, kolor, wygląd zewnętrzny, układ napędowy, podwozie i wiele innych elementów za pomocą narzędzia do trójwymiarowej konfiguracji 3D DAF Truck Configurator.

Uruchom konfigurator