DAF LF

Wzór do naśladowania pod względem komfortu kierowcy

Kierowca pracujący w komfortowych warunkach to lepszy kierowca. Dlatego wnętrze jest tak dużym atutem modelu DAF LF. Od chwili wejścia do kabiny kierowca może cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, łatwości obsługi i bezpieczeństwa.

 
DAF LF

Doskonałe środowisko pracy

Deska rozdzielcza jest atrakcyjna, wszechstronnie wyposażona i zapewnia maksymalną łatwość obsługi. Wszystkie elementy obsługowe znajdują się pod ręką i są logicznie rozmieszczone według funkcji. Ponadto bardzo duża wydajność układu ogrzewania i wentylacji oznacza możliwość szybkiego uzyskania żądanej temperatury we wnętrzu pojazdu. To przydatne, gdy kierowca często opuszcza kabinę.

 

Udoskonalony system informacji dla kierowcy

Atrakcyjna dla oka, przejrzysta tablica przyrządów otrzymała nowe czcionki i nową szatę graficzną, dzięki czemu stała się bardziej czytelna. Panel z informacjami dla kierowcy zapewnia więcej informacji, zwiększając wygodę i efektywność pracy. Aby dodatkowo zwiększyć efektywność kierowcy, ustawienia na tablicy wskaźników zgrupowano w bardziej logiczny sposób, a funkcja asystenta wydajności kierowcy (DPA) wyświetla jeszcze więcej porad dotyczących ekonomicznej jazdy.

DAF LF
 
DAF LF

Bardzo przestronne schowki

Model DAF LF jest wyposażony w wiele różnych schowków: przestronny zamykany schowek nad komorą silnika, boczne kieszenie w panelach drzwiowych oraz dwa duże schowki nad przednią szybą. Wydłużona kabina dzienna oraz kabina sypialna są standardowo wyposażone w trzy dodatkowe zamykane schowki za fotelami — jeden o pojemności 23 litrów oraz dwa o pojemności 39 litrów.

 

Ergonomia

Regulowana kierownica wielofunkcyjna ułatwia znalezienie optymalnej pozycji do jazdy. Ma wbudowane przełączniki, które służą do obsługi tempomatu, hamulca silnikowego i systemu głośnomówiącego TruckPhone. W zasięgu ręki znajdują się także elementy sterujące klimatyzacją i podwójne gniazdo DIN do opcjonalnego systemu Truck Navigation Radio.

DAF LF
 
DAF LF

Fotel z szerokim zakresem regulacji

W modelu DAF LF zastosowano niezwykle wygodny fotel kierowcy, który oferuje szeroki zakres regulacji: do 210 mm w płaszczyźnie poziomej i 120 mm w płaszczyźnie pionowej. Pozwala to na uzyskanie idealnej pozycji za kierownicą bez względu na wzrost kierowcy. Dostępny jest również fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym i opcjonalnym ogrzewaniem.

 

 

Więcej informacji o DAF LF


DAF LF

Układ napędowy

DAF oferuje model LF z szeroką gamą silników, przekładni i przełożeń tylnego mostu, aby zapewnić najlepszą konfigurację do danego zastosowania.

DAF LF

Podwozie

Idealna baza do rozwoju. Dzięki nowoczesnemu, wytrzymałemu i lekkiemu podwoziu model DAF LF jest solidnym i wszechstronnym pojazdem.

DAF LF exterior

Wygląd zewnętrzny

Model DAF LF ma wyrazisty i przyjazny wygląd, co sprawia, że będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy.