DAF Connect visual

Duże zbiory danych

 

DAF Connect to internetowy system zarządzania flotą, który monitoruje, porównuje i optymalizuje wydajność floty i kierowców w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia maksymalnej wydajności, możliwie najniższych kosztów paliwa i jak najniższej emisji CO2.

Postępy przychodzą bardzo szybko. Dzięki DAF Connect możliwe było zaplanowanie najlepszych tras i monitorowanie zużycia paliwa poszczególnych pojazdów ciężarowych i kierowców. Od niedawna DAF Connect umożliwia również odczytywanie pamięci kart i tachometrów kierowców przez Internet, co znacznie oszczędza czas i ułatwia pracę.

Stały rozwój technologii dużych zbiorów danych i usług sieciowych oznacza, że ich wartość w przyszłości będzie tylko rosnąć: automatyczne przesyłanie do bazy sygnałów ostrzegawczych wysyłanych przez pojazdy, zdalne instalacje aktualizacji oprogramowania, efektywne planowanie obsługi technicznej na trasie. Wydajna praca przynosi same korzyści.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o DAF Connect? Odwiedź krajową stronę internetową lub skontaktuj się z lokalnym dealerem.